reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawka do snu - polecajka

Mamuśki, poszukuję zabawki, która niezawodnie sprawdzi się podczas usypiania malucha! Oprócz przytulasów i głaskania po pleckach, lubię jak w tle słychać kołysankę. Zależy mi na tym, aby melodie były delikatne, łagodne. Generalnie, żeby ta zabawka była przyjazna dla oczu i ucha 🙏😀😀 o zgrozo, mam w tym temacie niezbyt dobre doświadczenia 🤷 - zdarzyło się już kilka razy, że zamiast uspokoić, ukołysać to te melodie jakby wybudzały moje bobo🙄🤔
Co się u Was sprawdza? Co polecacie?
Dzięki za rady 👌🙂
U nas sprawdzał się jeżyk z FP ma delikatne i przyjemne dla ucha melodie.
Tryb wibracje + melodia
Same wibracje
Melodie dłuższe
Krótkie melodie
Po wyjęciu mechanizmu bez problemu można wyprać maskotkę
Screenshot_2022-11-04-13-23-46-57_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
 
reklama
A ja również polecam Misia z projektorem! jest super, bo gra delikatne melodie, sam się wylacza po zagraniu wszystkiego i ma te gwiazdki ktore robią robotę :) no i fajne jest to, ze mozesz zmieniac natężenie światła lub też calkowicie je wyłączyć i zostawić muzyczkę.
Moj synek raz chce zasnąć przy muzyce, raz w ciszy i wtedy fajnie się to sprawdza, bo mozesz włączyć same gwiazdki tez bez melodii, jezeli też Ci sie trafi taki wybredny krolewicz😄
A co do dźwięku, to jest bardzo delikatny, jak czasem coś robię w pokoju i ten miś sobie gra to sama się uspokajam 🙂 nawet teściowa stwierdzila, ze gra przyjemnie, a z teściową się nie dyskutuje 😀😀
 

Załączniki

  • 823ff6dc-e68f-4ee4-b5cd-f560b6581e5d.jpeg
    823ff6dc-e68f-4ee4-b5cd-f560b6581e5d.jpeg
    26,2 KB · Wyświetleń: 22
A moze króliczek alilo. Ma możliwość wgrywania wlasnych utworów. Ma kolysanki , szybsze piosenki i audiobooki. Dla starszego dziecka tez super sprawa.
 
Dziewczyny, dziękuję jeszcze raz za pomoc 💪 od kilku dni jest u nas ten miś z projektorem z chicco. Tak jak pisalyscie, melodie są wyciszające, uspokajające. Zabawka rzeczywiście nie należy do tych głośnych, co jest dla mnie dużym plusem! Sama lubię ich posłuchać i nie rzadko ponucic :) a mała księżniczka potrafi przez bardzo długo obserwować gwiazdki. Warto kupić, polecam 👍🙂
 
Dziewczyny, dziękuję jeszcze raz za pomoc 💪 od kilku dni jest u nas ten miś z projektorem z chicco. Tak jak pisalyscie, melodie są wyciszające, uspokajające. Zabawka rzeczywiście nie należy do tych głośnych, co jest dla mnie dużym plusem! Sama lubię ich posłuchać i nie rzadko ponucic :) a mała księżniczka potrafi przez bardzo długo obserwować gwiazdki. Warto kupić, polecam 🤣🙂
 

Załączniki

  • inbound7439318905649448691.jpg
    inbound7439318905649448691.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 14
Do góry