reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawka edukacyjna dziecko 14 m-cy i wyżej- polećcie

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hej Dziewczyny,
Ostatnio bardzo dużo dostałam pomysłów od Was odnośnie zabawek dla roczniaka, córcia rośnie w siłę, już ma 14 m-cy i tym razem bardzo zależy mi na fajnej zabawce edukacyjnej, szukam czegoś na przyszłość, tak aby zajęła ją teraz, a mocniej zaangażowała też jak będzie starsza. Ma już tego mnóstwo i muszę zmienić myślenie o zabawkach, żeby były też na potem, bo inaczej to w tym dosłownie zatoniemy 🙈 Jakie macie propozycje takich zabawek? Liczę na Was, bo zawsze macie super propozycje, a mi już pomału kończą się pomysły😁
 
reklama
reklama
Polecam lisek z chicco. Mały go uwielbia, szczególnie guzik i zapinany bucik w nim. Mówi do niego jak słyszy go- śmiesznie wyglada jak próbuje prowadzić dialog :). Wydaje mi się, że tak go lubi bo ma duże oczy, często do niego podchodzi i zaczyna coś mówić (chyba myśli ze to żywa istota :)). No i jest kolorowy co tez ma wpływ na to ze tak chętnie go bierze do zabawy. Dostałam w prezencie i liska i szczeniaczka z fisher price. I lisek bardziej daje radę - dłużej go zajmuje.

A moja druga rekomendacja to tablica manipulacyjna. Tylko to już zdecydowanie większy wydatek. Ja swoją kupiłam na olx z woobiboo. Zabawka która fascynuje i niemowlę i 5 latka. Jedyny minus ze jak młody się przy niej bawi to trzeba go asekurować bo może się o coś uderzyć w opisie jest to dla nieco starszych dzieci. Ważne by miała światełka do włączania- to ulubiona rzecz na niej wszystkich dzieci jakie do nas przychodzą.

Sama się zastanawiam teraz nad klockami modu. Macie opinię?
 

Załączniki

  • D1D0AF82-3B95-47E8-8D2E-D6CADBEAA70C.jpeg
    D1D0AF82-3B95-47E8-8D2E-D6CADBEAA70C.jpeg
    459,4 KB · Wyświetleń: 26
  • EFFD252F-34C7-4E64-93EB-1AFEB991F273.jpeg
    EFFD252F-34C7-4E64-93EB-1AFEB991F273.jpeg
    452,5 KB · Wyświetleń: 24
  • EBF8A4C3-5B09-4E2B-B36D-5FF8E24571E2.jpeg
    EBF8A4C3-5B09-4E2B-B36D-5FF8E24571E2.jpeg
    513,5 KB · Wyświetleń: 25
Polecam zdecydowanie książki - im szybciej dziecko sie nimi zainteresuje tym lepiej. U nas sprawdzają sie malowanki wodne, wycinanki, książki edukacyjne od Wydawnictwa MD Monika Duda. Kupuje na ich www lub przez profil na FB. Ostatnio na tapecie są kolorowanki notesowe W kuchni, Super dziewczyna czy Podróże po Polsce. Fajne do nauki i zabawy.
 

Załączniki

  • podroze-po-polsce_1592_k.jpg
    podroze-po-polsce_1592_k.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 12
  • u-kuchni_1834_k.jpg
    u-kuchni_1834_k.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 14
  • przyjaciolka-pszczolka_1746_k.jpg
    przyjaciolka-pszczolka_1746_k.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 12
  • wodne-kolorowanki-elfy_1825_k.jpg
    wodne-kolorowanki-elfy_1825_k.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 14
  • twoja-wies_1792_k.jpg
    twoja-wies_1792_k.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 15
Do góry