reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawka edukacyjna dziecko 14 m-cy i wyżej- polećcie

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hej Dziewczyny,
Ostatnio bardzo dużo dostałam pomysłów od Was odnośnie zabawek dla roczniaka, córcia rośnie w siłę, już ma 14 m-cy i tym razem bardzo zależy mi na fajnej zabawce edukacyjnej, szukam czegoś na przyszłość, tak aby zajęła ją teraz, a mocniej zaangażowała też jak będzie starsza. Ma już tego mnóstwo i muszę zmienić myślenie o zabawkach, żeby były też na potem, bo inaczej to w tym dosłownie zatoniemy 🙈 Jakie macie propozycje takich zabawek? Liczę na Was, bo zawsze macie super propozycje, a mi już pomału kończą się pomysły😁
 
reklama
Drewniane tory i pociągi, zabawka ucząca kreatywnego myslenia, precyzji ruchu, rozwija mała motoryke. Na początku proste tory potem coraz bardziej rozbudowane. Z łącznikami można bawić się w LEGO Duplo. Moje dzieci dostały na roczek. Dziś 5 lat i wciąż się nimi bawią. Z tym, że rozbudowujemy stałe i podnosimy poziom trudnosci.
Kuchnia z akcesoriami. Zestawy playdoh typu fryzjer, robienie cegieł i budowanie domu, basen z kulkami, książeczka edukacyjna. Na początku dźwięki, z czasem nauka alfabetu, zgadywanki itp. nigdzie jej nie widziałam, dostaliśmy na prezent, już 2 lata służy. Duże puzzle. Dużo możliwości jest
 

Załączniki

  • 004d9606-dd66-4160-b9f8-540b3b01ab72.jpeg
    004d9606-dd66-4160-b9f8-540b3b01ab72.jpeg
    56,1 KB · Wyświetleń: 33
reklama
reklama
Drewniane tory i pociągi, zabawka ucząca kreatywnego myslenia, precyzji ruchu, rozwija mała motoryke. Na początku proste tory potem coraz bardziej rozbudowane. Z łącznikami można bawić się w LEGO Duplo. Moje dzieci dostały na roczek. Dziś 5 lat i wciąż się nimi bawią. Z tym, że rozbudowujemy stałe i podnosimy poziom trudnosci.
Kuchnia z akcesoriami. Zestawy playdoh typu fryzjer, robienie cegieł i budowanie domu, basen z kulkami, książeczka edukacyjna. Na początku dźwięki, z czasem nauka alfabetu, zgadywanki itp. nigdzie jej nie widziałam, dostaliśmy na prezent, już 2 lata służy. Duże puzzle. Dużo możliwości jest
10 l temu kupiłam taka książeczkę synowi a dziś korzysta z niej córka. Niezniszczalna i wciąga, mimowolnie przez zabawę uczy 😁 a później już świadomie. Fajny jest też Ala tablet z vtech.
Drewniane tory też super tak samo jak warzywa, owoce do krojenia. Ciastolina i inne masy do ćwiczenia rączek. Duplo to zabawa do co najmniej 6 r.ż. mimo posiadania zestawów LEGO syn po Duplo także jeszcze sięgał.
Dodatkowo U moich sprawdzały/sprawdzają się też wszelkie puzzle, gry planszowe.
 
Do góry