reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

Gaga - właśnie myslę o tej kolejce :tak::tak: - to byłby prezent od moich rodziców a my może kupimy garaż i zestaw ciastolinowy i może jakieś domino czy puzzle. Będzie więcej zabawek i większa szansa że trafimy, a tę kolejkę to Marysia będzie mogła sobie pomalować więc będzie dodatkowa zabawa :-) Na lego składalibyśmy się z rodzicami.
Tylko jak my kupimy te prezenty z Mery:shocked2:, już nie mogę jej zostawić z babcią bo babcia zajmowała się Mery w poniedziałek a w piątek zostanie z nią moja siostra.
 
reklama
wiesz co my kupiliśmy szafkę z Mają, stoi teraz zapakowana, pudłami się tylko bawi (robi w nich wiecznie zupę ogórkową :-)) i kupiliśmy tory i jej nie daliśmy, jakoś tak zapomniałą :-D
 
wiesz co my kupiliśmy szafkę z Mają, stoi teraz zapakowana, pudłami się tylko bawi (robi w nich wiecznie zupę ogórkową :-)) i kupiliśmy tory i jej nie daliśmy, jakoś tak zapomniałą :-D

Taaaaa moje dziecko ma doskonałą pamięć jeżeli na czymś jej zależy :dry: - pamięta od kogo dostała jaką zabawkę czy ubranie nawet jeżeli to było 3 - 4 miesiące temu :sorry2: - kupowałam D. preznet mikołajkowy razem z nią - to do Marysi przyszedł Mikołaj ale to ona kupiła tatusiowi plezient :-D
 
Taaaaa moje dziecko ma doskonałą pamięć jeżeli na czymś jej zależy :dry: - pamięta od kogo dostała jaką zabawkę czy ubranie nawet jeżeli to było 3 - 4 miesiące temu :sorry2: - kupowałam D. preznet mikołajkowy razem z nią - to do Marysi przyszedł Mikołaj ale to ona kupiła tatusiowi plezient :-D
ale Majka tez tak ma, po prostu zajęła się kolorowymi pudłami, a wielkie pudło wzięliśmy, no ale tory przemyciliśmy :-)
 
no to odrobiłam pracę domowa na dzień dziecka
aparat fotograficzny (chyba na urodziny)
hulajnoga już mamy ale polecam Majka śmiga pięknie
rowerek (chyba wciśniemy komus na urodziny bo na razie hulajnoga)
teletubiś (chyba tego nie unikniemy :dry:)
płyty
no coś z tego chyba wybierzemy, teściom chcemy wcisnąć do kupienia bajke mała syrenka, od moich rodziców juz jest hulajnoga, a my nie wiem,
ale tak się zastanawiam czy by czasem nie jechac jeszcze raz do zoo z tej okazji, albo zabrac Majkę na zakupy - po butki bo ona uwielbia kupowac buty :-)
 
no my juz mamy zaklepany prezent
zależnie od kasy albo to
kolejka 1
albo to
kolejka 2
moi rodzice do kompletu dokupia
most
a teściowie jeszcze dokupia ze trzy zestawy torów i będzie :-)
ja jeszcze myslę nad serią lego belville, ale na razie jest zajawka na pociagi, więc chyba na nie się zdecydujemy
 
a u nas Mikołaja daruje sobie bo w przedszkolu będzie miała wiec nie bede robić szopek ze drugi Mikołaj przyszedł do domu :baffled: A pod choinke chyba laptopa jakiegoś bo bardzo chce albo domek my little pet shop czy jakis lalkowy !!! Pewnie rozdysponuje prezenty po rodzinie i bedzie cąły komplet !! Byle juz z koniem nikt nie wyskoczy bo po mału mamy całą stadnine wiecznie kon i kon i kucyki !!!
 
reklama
a my sobie chyba tez darujemy jakies drogie zabawki, bo też w przedszkolu bedza, a poza tym juz sie z tym wszystkim powoli nie miescimy!!!!!! a i tak pewnie od chrzestnych dostanie zabawki a ja myslalam bardziej w koncu o zrobieniu Olkowi pokoju, bo ciagle spi u nas, myslalam o wykorzystaniu autorytetu mikołaja do przeniesienia go do swojego pokoju i nowego łóżka, myslalam o takim z Ikei
IKEA | Łóżka | Łóżka | KRITTER | Łóżko/ barierka
i jakiejs pościeli z postaciami z bajek;-)
 
Do góry