reklama

Zabawki dla dzieciaczków

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
no własnie zuzaczku Lego jest cholernie drogie, Majka tez chciała ta kolejkę Tomy, ale chyba sobie darujemy, jak juz to kupimy kolejkę z Lego duplo ale ta normalną, bo jeździ sama, a Tomek nie
ehhh skąd kase na to brac i miejsce :-)

Mailen a pomysł fajny

reklama

atol

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a ja chyba rodzinie powiem co maja kupic, a sami bedziemy zbierac na wyjazd na narty w zimie:rofl2:

Hance posciel z malym kucykiem albo jakas inna, Helenie jakas lalke z milbi zabawki, Hance jakis zestaw playstation, Helenie jakis zestaw lego

u mnie wypadaja jeszcze urodziny Heleny 20 grudnia:baffled:

justyna

Rozwiązania
0
znacie jakis fajny laptopik dla dzieci godny polecenia !!!!?????

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
zamówliśmy w końcu Majce na gwiazdkę taką kasę
justys a laptopik widziałąm na allegro i też chciałam Majce kupić, no ale stanęło na kasie

atol

Rozwiązania
0
he he agata u nas tez to sie podoba, ale zaraz obejrzy inna reklame ja jeszcze troche podjudze, ze ooo patrz to tez fajne i jakos zapomina

cena masakryczna:no:

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
he he agata u nas tez to sie podoba, ale zaraz obejrzy inna reklame ja jeszcze troche podjudze, ze ooo patrz to tez fajne i jakos zapomina

cena masakryczna:no:
No kurcze a u nas nie działa. Od dzisiaj codzinnie będę mówić że Mikołaj może nie spełnić tego życzenia i że są inne fajne zabawki. Może to coś da bo dzisiaj jak o tym mówiła to się od razu obrażała i że nie chce innych prezentów.:baffled: Chciałabym spełnić jej życzenie bo w końcu prosi o to Mikołaja ale to jest zdecydowanie za drogie.

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
hehe agata no niezła zabawka, na szczęście my mamy zywego pieska, więc na taka zabawke by nie poleciała, swoja droga 300zł dołozysz i masz yorka :-)

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
reklama

żaneta28

Fan(ka)
Miasto
Bory Tucholskie
Rozwiązania
0
a mój Olek sobie wymyslił kuchnie tefala, z odgłosami za prawie 400 zł, juz od lata o tym mówi i czeka az ten Gwiazdor przyjdzie...zrobimy chyba składke w rodzinie na ten prezent... tez ma chłopak pomysły

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019