reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

reklama
A Maria nadal przy swoim, ale dzisiaj wypatrzyłyśmy z nianią, że ten pies nie staje na 4 nogach tylko siedzi lub sie kładzie no i teraz mam argument za innym psem bo do tej pory była strasznie uparta na tego psa :dry: Nigdy do tej pory nie mieliśmy takiego problemu, można iść z nią do sklepu, oglądać zabawki i wyjść bez niczego a teraz :baffled:
 
Amelka też o tym psiaku mówi ale cena och matko bez przesady spadnie nawet niechcacy o ziemię i prawie 800 zła w śmietnik Amel miala do tej pory kilka lalek za ok 200 zł i cóż przyjedzie kuzynka lub inne dzieci i pozabawkach bo komuś spadła wiec juz sie nie dałabym namówić na takie drogie zabawki. Amel Dostała bajkoczytacz i laptopa i jest zadowolona.
 
Ale ja mam dobrze ;-),Milian nie slkada zamowien, a potrafi cieszyc sie puzzlem za 15 €.W przyszlym roku bedzie inaczej ,jestem tego pewna ,ale chwilowo ciesze sie ze on nie ma zachcianek.
 
hej, Olek - strój batmana , książka Liga Sprawiedliwych, LEDO Duplo cyrk,
dziewczyny , żyrafai krokodyl Fisher price, dla wszystkich ksiązka modlitwy dla dzieci, dla dziewczyn jeszcze kucyki...
dla Slawka buziaka i może taka myszkę kupie do biura jak wyżej
dla tesciowej....nie mam pojęcia
 
reklama
no to świątecznie ;) dla Majki na razie Mikołaj, liczę że podsuniecie pomysł na gwiazdkę
piesek
bajka koniecznie do lalki ;D
barbie
wszystko oczywiście efekt reklam, list do Mikołaja był konkretny, zero wątpliwości, a jak zobaczyła tą bajkę to prawie zjadła telewizor ;)
 
Do góry