reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

no własnie zuzaczku Lego jest cholernie drogie, Majka tez chciała ta kolejkę Tomy, ale chyba sobie darujemy, jak juz to kupimy kolejkę z Lego duplo ale ta normalną, bo jeździ sama, a Tomek nie
ehhh skąd kase na to brac i miejsce :-)

Mailen a pomysł fajny
 
reklama
a ja chyba rodzinie powiem co maja kupic, a sami bedziemy zbierac na wyjazd na narty w zimie:rofl2:

Hance posciel z malym kucykiem albo jakas inna, Helenie jakas lalke z milbi zabawki, Hance jakis zestaw playstation, Helenie jakis zestaw lego

u mnie wypadaja jeszcze urodziny Heleny 20 grudnia:baffled:
 
he he agata u nas tez to sie podoba, ale zaraz obejrzy inna reklame ja jeszcze troche podjudze, ze ooo patrz to tez fajne i jakos zapomina

cena masakryczna:no:
 
he he agata u nas tez to sie podoba, ale zaraz obejrzy inna reklame ja jeszcze troche podjudze, ze ooo patrz to tez fajne i jakos zapomina

cena masakryczna:no:

No kurcze a u nas nie działa. Od dzisiaj codzinnie będę mówić że Mikołaj może nie spełnić tego życzenia i że są inne fajne zabawki. Może to coś da bo dzisiaj jak o tym mówiła to się od razu obrażała i że nie chce innych prezentów.:baffled: Chciałabym spełnić jej życzenie bo w końcu prosi o to Mikołaja ale to jest zdecydowanie za drogie.
 
hehe agata no niezła zabawka, na szczęście my mamy zywego pieska, więc na taka zabawke by nie poleciała, swoja droga 300zł dołozysz i masz yorka :-)
 
reklama
a mój Olek sobie wymyslił kuchnie tefala, z odgłosami za prawie 400 zł, juz od lata o tym mówi i czeka az ten Gwiazdor przyjdzie...zrobimy chyba składke w rodzinie na ten prezent... tez ma chłopak pomysły
 
Do góry