reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

reklama
Polecam pieska Zebuloo! Mamy też Myszkę Spiraloo a dziewczyny mają jeszcze Zyrafę. Podaję link do wszystkich zabawek firmy BAWI na Allegro. Ceny niczego sobie a zabawki posłużą długo. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3552289
My też myślimy o puzzlach piankowych jak Olo już zacznie pełzać na dobre, bo jak narazie to pupa tylko w górze jest a nogi i ręce nieskoordynowane.
 
no niestety ceny tragiczne :(
Tamarunia my do tej maty z FP mozemy dokupowac inne zabawki i tez grajace itd wiec moze ty tez?
a ta Zyrafa z Bawi jest super:)
 
AGUSIAAA pisze:
Olek nie jest wymagajacy... uwielbia sie bawic opakowaniem po chipsach...hihihi... bo mu szelesci...

U nas tak samo! Z Olkiem na kolanach mam pod ręką mocno szeleszczącą torbę, chusteczki higieniczne i butelkę konecznie niebieską z wodą mineralną. Wpatruje się w nią jak zaczarowany! ;D
 
wszystkie te firmy wysiadaja z moja czerwona lampa w kuchni! zosia az kwiczy jak sie ja bujnie:):)
uwielbia moja komorke z rak mi ja wyrywa jak pisze sms a ona siedzi mi na kolanach:)
i swoj kolorowy termosik jest lekki tez go uwielbia


a ten klocek to jeden tyle kosztuje ?????
 
PIESEK ZEBULOO to mozna przywiesic np na fotelik?? czy tam jest cos do zawieszenia czy taki uchwyt tylko bo na tych obrazkach na allegro to baardzo sztucznie to pokazane:(
 
reklama
Do góry