reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

Irlandia pisze:
AGUSIAAA pisze:
Olek nie jest wymagajacy... uwielbia sie bawic opakowaniem po chipsach...hihihi... bo mu szelesci...

U nas tak samo! Z Olkiem na kolanach mam pod ręką mocno szeleszczącą torbę, chusteczki higieniczne i butelkę konecznie niebieską z wodą mineralną. Wpatruje się w nią jak zaczarowany! ;D

Moj Olek lubi butelki z coca-cola - bo takie ladne czerwone....
 
reklama
no moja Kiniuśka uwielbia stelaże na suficie w łazience...wiecie te profile pod plyty gk :)))
te zabawki zuperowe juz się napaliłam i posram się,a kupię...co do tych klocków fishera to moja Ewa nie była kompletnie zainteresowana...miała i te klocki,potem dostała na roczek garnuszek na klocuszek...to teraz jakieś shity tam pakuje i udaje,że gotuje,ale oczywiscie cel był inny i miała tą piramidę z kółek takich obręczy to psu rzucała i zeżarł alles i tyle było u nas fishera
 
to prawda ze dzieci lubia takie pierdolki moja tez uwielbia macac paczke po chipsach lub chusteczkach tak samo cole itd lub po roznych drinkach butelki.lubie ogladac lampy i nasz salon bo sie jej kolorki podobaja:) a i lubi dzialy w sklepach gdzie sa kolorowe polki np z pieluchami:):)
 
No wlasnie z tej firmy sassy sa fajne rzeczy!
Ale Kate mis ie wydaje ze ta zabawka spokojnie moglyby sie juz bawic nasze dzieci:)
 
Kate konika też mam od dłuższego czasu w obserwowanych. Ale wydaje mi się, ze nasze dzieci są jeszcze za małe. Boje się, ze się zamachnie i uderzy tym plastikiem, jeszcze poczekam z tym zakupem.
 
MOJA STOKROTKA MALO SIE BAWI ZABAWKAMI,RECE JEJ PASUJA NAJBARDZIEJ,JAK DO NIEJ MAM MOWI I SPIEWA I ROBIE GLUPIE MINI TO MA UBAWA,LAE TAK CZASMI ZABAWI SIE SWOJA ZABAWKA PAJACZKIEM,JA TAK NA NIEGO MOWIE,A DZIS KUPOILISMY JEJ NOWA ZABAWKE I LADNIE JA TRZYMALA I NAWET PRZELOZYJA JA Z REKI DO REKI I CHILKE SIE BAWILA
 
reklama
Do góry