reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

reklama
moz-screenshot.jpg

moz-screenshot-1.jpg
http://www.allegro.pl/item490008322_490008322.html#gallery

a mój Mirek wynalazł sobie taki namiot w auta - i dostał go na mikołaja
( mam nadzieję, zę stronka się otworzy)
 
No trochędrogi - u nas za t ow PL widziałam że kosztuje co najmniej 300 i do tego praiwe go nie ma - chyba w jednym sklepie internetowym. No a z USA dwie stówki dałam - wahałam się troszkę, ale mam nadzieje że będzie trafiony prezent. Chociaż równie dobrze może w ogóle się nie zainteresować... Ale myślę że mu się spodoba.

No a dla Hani kupuję takei zestawki z Peppą, z figurkami i gadżetami - kupiłam plac zabaw i chyba szkołę -a w domu mamy już domek peppy z mamą i tatą i Jacusiem no i mebelkami - Igi dostał w zeszłym roku z jakiejś okazji, nie pamiętam.

Aga

Pzdr
Agnieszka
 
u nas Weronika dostanie taki domek z little pony - taki jakby na nóżce - oraz interaktywnego konika (widziałam gdzieś na reklamie, taki różowy, z katarem czy coś...) i jeszcze taki zabawkowy telefon, ale nie komórkę... to od babć i cioć... a od nas dostanie klocki - farmę z firmy wader
 
reklama
Fajowa kuchnia ja bardzo bym chcialam kupic Nati kuchnie,uwielbia gotowac,przyzadzac nam snaidania ,obiady,ale niestety miejsca w jej pokoju brak:-(

widze,ze prezety macie juz ustalone,ja tez mam juz to z glowy.Wiem,ze dostanie klocki lego,zestaw do robienia herbaty,robota,wczesniej pokazywalam do nauki czytania ksiazeczki.

zgred ten aparat jest super,nie mozna go rozbic:-D
 
Do góry