reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

Maxim my tez nie mamy miejsca w pokoju:(ale co tam gdzies w ta graciarnie sie jeszcze i kuchnia zmiesci:)a w przyszlosci bedzie miala w swoim pokoiku

o klockach tez myslalam ale narazie kasy brak moze na urodzinki jej kupimy hmmm albo wujasa namowie na kloski duplo

a to do czytania uczenia to co takiego bo nie widzialam???
 
reklama
u nas czarownica jest miejsce na przejscie hehe i to wszystko,nawet niewiesz jak mi sie marzy wieksze lokum a najlepiej swoje:zawstydzona/y: teraz recesja nas dopadla wiec niewiem jak bedzie z budowna naszego domu:-( ach szkoda slow,mam dosc gracirni wrr..

mowilam o czyms takim
290-0472717A70UC509439X.jpg
 
Pola dostanie: (normalnie zawrót głowy- uważam, że stanowczo za dużo, ale nie mogę wybić prezentów z głowy dziadkom, babciom, ciociom, itp.)
+ motorek
+domek dla lalek
+laptop
+tablica do pisania/ na magnesy stojąca
+mikrofon do śpiewania

Przesada!!!!!!!:szok::szok::szok:
 
ale co tam jak gwiazdor to gwiazdor:):)

Maxim a Wy na jednym pokoju jestescie?? wynajmujecie?? czy z rodzicami mieszkacie czy jak??? my na jednym:(ale u rodzicow wiec caly dom w ktorym tez mozemy sie poruszac spokojnie - a nasz domek sie buduje ale kiedy tam zamieszkamy to nie mam pojecia:-(
 
Dzieciaczki dostaną super prezenty :tak:. U nas też z miejscem problem tyle już zabawek a i nowych wciąż przybywa ( chyba muszę zrobić jakiś przegląd i co stare już odstawić itd. )

Kacper pod choinkę dostanie :
- zestaw strażak Sama ( dwa samochody, helikopter i kask na jego głowę )
- kasę sklepową z pieniędzmi i inymi duperelami ( lubi liczyć i udawac że coś kupuje ,sprzedaje )
- piętrowy garaż na samochody
- magnetofon z karaoke ( taki z mikrofonem że może śpiewać itd. )
tez uważam, że to dużo ale naszczęści będzie rozbite na trzy domy i trzy choinki :-).
 
Ostatnia edycja:
Fajne te prezenty.
Marcelinka też już częściowo obkupiona, dostanie:
-całe wiadro ciastoliny z przyrządami
-piżamkę z autkiem z bajki
-zestaw pojazdów do skręcania z wkrętarką:-p
-farmę z Fisher Price
i juz wiem, że to jeszcze nie wszystko, bo jest jeszcze jedna babcia i ciocia, bo u nas też 3 domy, 3 choinki:tak:. I też tylko drżę, żeby to nie były zbyt wielkie prezenty, bo już całe wolne miejsce mam wykorzystane w domu, a na strych,to mała nie chce nic oddać:szok::-D
 
czarownica my wynajmujemy i mamy dwa pokoje,ale nie sa duze,przytulne mieszkanie,ale dla nas juz za ciasne:dry:

dzieciaki beda mialy radoche ,wspaniale zabawki;-)
 
Kubeł na pewno dostanie ... UWAGA!!!

- kasę sklepową
- kuchenkę elektroniczną :szok::szok::szok:

Nic innego nie chce:baffled::baffled::baffled:
 
u nas jest też bardzo ciasno - dlatego wybiliśmy babci z głowy taką tablicę, jak pisze Kasiunka :szok: my mamy 2 pokoje, z czego jeden to nasza wspólna sypialnia, a drugi to składnica zabawek + tv + komputer... nie wiem, co będzie, jak się Maleństwo urodzi, bo już teraz nie mamy miejsca dla siebie :-(
 
reklama
Do góry