reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

Kasiunka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
My też mamy dwa pokoje. Jeden to graciarnia i sypialnia Poli. W drugim mamy salon/sypialnię/jadalnię, ale zabawki tu nie mają wstępu na stałe (poza oczywiście czasem na zabawę). Teraz dojdzie tu jeszcze łóżeczko dla Lenki. Pokój Poli zostawiamy tylko dla niej, żeby dziecko jej nie przeszkadzało spać, itp. Później mam nadzieję, że dzieci będą razem w pokoju (jak doczekamy tego stanu rzeczy, bo na wiosnę chcemy kupić coś większego -myślimy o 4 pokojach, to mieszkanie chcemy wynająć). Mam głęboką i wielką nadzieję, że to się nam uda, bo się chyba skicham z dwójką dzieci na 50m:baffled::happy2:

reklama

ola_o

MAMA MAJ '06 i MARZEC '09
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Kasiunka, rozumiem Cię doskonale - my też cały czas szukamy czegoś większego, bo na samą myśl o mieszkaniu tutaj na stałe robi mi się słabo... wiem, że są tacy co mają gorzej, ale człowiek zawsze chce mieć lepiej a nie gorzej, prawda?

czarownica

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
oczywiscie ze chcemy mieclepiej to normalka:):)
moim zdaniem to czlowiekowi sie nigdy nie dogodzi:)zawsze chcemy wiecej potem ladniej potem inaczej potec odwrotnie itd itd
ja ogolnie jestem straszna bo szybko sie przyzwyczajam i szybkomi sie wsyztko nudzi:(to co teraz dlamnie jest super za chwile jest takie seee normalne :zawstydzona/y:straszne ale prawdziwe

ola_o

MAMA MAJ '06 i MARZEC '09
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
pewnie masz rację, nikt raczej nie mówi że ma za duży dom, zbyt dobry samochód i zarabia zbyt wiele ;-)

Rozwiązania
0
ja kupuję zabawki swoim dzieciom przez internet, wszystko zależy od tego czy ktoś wie o istnieniu takiego sklepu czy też nie. Stąd wynikają też Twoje problemy ze sprzedażą. Niewielu wie że ten sklep istnieje. Proponuję abyś zainwestował w pozycjonowanie. Jest to jedna z najlepszych form reklamy. Czytuję także forum pozycjonowania i optymalizacji i jedną z głównych firm które zajmują się pozycjonowaniem sklepów internetowych jest Eactive.

Rozwiązania
0
Ostatnio moje dziecko i mnie zafascynowały zabawki wykonane z drewna.
Kupiłam już klocki drewniane (chyba wszystkie dzieci je mają ;) ), kolejkę drewnianą.
Jakie inne zabawki drewniane możecie polecić?
Proszę o wpisy.

Rozwiązania
0
Ja dla dzieci szczególnie nie lubiących zaglądać w instrukcje polecam klocki LaQ. Nie należą do tanich ale tak potrafią przyciągają uwagę dziecka i Tatusia że aż trudno uwierzyć .

Rozwiązania
0
Witam wszystkich na forum! Jestem mamą pięciolatka. Spodobała mu się Gra o rety! krety!, w którą grał na imieninach u koleżanki jeszcze w zeszłym roku. Ale wtedy ta gra kosztowała ponad 80 zł na allegro. Teraz jest lepiej: o rety krety Po Świętach ceny znacznie spadły. Chyba zdecyduję się kupić tę grę dla mojego pięcioletniego Michasia, który jest niezwykle aktywnym chłopcem Co sądzicie?

Ostatnia edycja:
reklama

AnnaAnastazja

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Klocki są super, ale u nas wyłącznie Lego. Innych nie uznajemy ;) A reszta zabawek to różnie: maskotki, samochodziki, jakieś gry, książeczki, takie bardziej angażujące zabawki. A dzisiaj kupiłam przesłodkiego pieskach na biegunach: Link do: Gorący strzał - Nattou Zabawka na Biegunach Piesek Toby - al.to w takiej dobrej cenie jeszcze nie spotkałam takiego porządnego zwierzaka bujanego.

Do góry