reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

Osinka

Marcowa Mama Agatki 2006
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
5 764
Miasto
Buckinghamshire
Dziewczyny, jakie zabawki kupujecie swoim maluchom? Chcę kupić karuzelkę z projektorem, zastanawiam się nad jednym - czy dziecku spodoba się karuzela, czy będzie nią zainteresowane?
Jak Wasze dzieci reagują na karuzelkę z projektorem, pozytywką Fisher Price?

Co poza tym kupić? Chyba grzechotki?? Co polecacie??
 
reklama
ja mam karuzele i polecam-maly skupia wzrok na zwierzakach i slucha melodii-czasem sie usmiecha i cos tam do nich mowi a czasem zasypia ;D
warto
my mamy taka nakrecana ale oboje z mezem zalujemy ze nie na pilota bo nie chce nam sie nakrecac
 
sylwia532 pisze:
ja mam karuzele i polecam-maly skupia wzrok na zwierzakach i slucha melodii-czasem sie usmiecha i cos tam do nich mowi a czasem zasypia ;D
warto
my mamy taka nakrecana ale oboje z mezem zalujemy ze nie na pilota bo nie chce nam sie nakrecac

to muszę kupić! :)
 
kurde wrąbalo mi posta
Osinka - jak wisz mamy tę karuzelkę.
Piotrek obserwuje ją. wodzi oczami za miśkami, gada do nich i coś im zawzięcie tłumaczy, machając łapiętami. wodzi oczkami za miśkiem, aż "patrzy przez główkę" za nim, a potem jest w ciężkim szoku, że kolejny nad nim przelatuje. najbardziej jednak lubi je obserwować wieczorem, leżąc na przewijaku i mając je podświetlone lampką.

mam też kilka grzechotek. słoneczkiem i miśkiem Piotrek sięod czasu do czasu interesuje, bo mają ostre kolory i są najlżejsze jak na razie dla niego.
dziś nabyłam książeczkę interaktywną (me chłopie jeszcze o niczym nie wie ::) ). pomyślałam, że wyłoże nią łóżeczko lub gondolkę na spacerach i niech sobie mały obserwuje.

mam w planie lkpić matę edukacyjną - tylko nie wiem czy już teraz czy się jeszcze wstrzymać.

a dziś byłam na ogródku na herbatce u kumpeli, której maluch zabawiał się na całego klockami z fisher price. Piotrek spał w najlepsze, Krystek szalał z klockami, a my klachałyśmy przez dwie godziny (a potem łaziłysmy kolejne dwie). klocki byly kupowane jako uzywane na allegro, ale jak dla mnie są dalej w bardzo dobrym stanie, a Krystek maltretuje je od Bożego Narodzenia.

 
Mojej niunie jak miała 3 miechy kupiliśmy muzyczny ocean i naprawdę wybawiła się na całego do teraz podchodzi i gra na nim choć już nie tak często.
maty nie kupowałam za to w dzień kładłam ją na kocyku na podłodze zabawek do okała i muzyczny ocean i fajnie sie bawiła
karuzelę też ma i na początku bardzo fajnie uśmiechała sie do misiaczków jak sie kręciły
 
moja malutka też lubi swoją karuzelę z mlusowymi miśkami, tylko tak jak sylwia żałuję,że nie jest na pilota i w związku z tym muszę ją stale nakręcać...maty jeszcze nie kupiłam...pluszakami i grzechotką nie wykazuje zainteresowania..
 
my kupiliśmy grzechotkę - leży w samochodzie, używam jej gdy jest wrzask :)

mama kupiła Karolince matę, na razie zero zainteresowania, bo zabawki wiszą wysoko i ona je chyba jeszcze niedokładnie widzi, ale myslę, że niedługo zacznie się interesować
 
My też mamy karuzelkę, z Canpolu, na nakręcanie (z Allegro, za jedyne 26 zł) i Jaś wodzi za misiami wzrokiem, czasem się nawet uśmiecha. Do tego dwie grzechotki, szmacianą, grzechoczącą piłeczkę i grzechotki do powieszenia na wózku lub foteliku (mały lubi im się przypatrywać). Ale jego ulubioną zabawką jest miś z pozytywką z Canpolu. Melodyjka jest bardzo łagodna, miś kolorowy, Jaś śmieje się do niego, obraca za nim główkę i "zagaduje". Dostaliśmy też matę edukacyjną. Do niedawna jeszcze nie interesowała synusia, ale dziś już przypatrywał się uważnie zawieszonym przedmiotom, myślę, że to fajna sprawa i przyda się na potem. Mamy jeszcze gumowego misia i pieska do kąpieli, ale te muszą poczekać, aż Jaś podrośnie.
 
Zamontowalam Maksowi karuzele pare dni temu i spodobala sie! Grzechotek tez troche ma
narazie zwraca uwage na te o ostrych kolorach

Ale najbardziej zajmuje jego uwage siostra, ktora biega i sie wyglupia :laugh:
 
reklama
u mnie sie mata sprawdza i chociaz Patryk jeszcze malutki to juz obserwuje co to za cudo:)............poza tym mamy jeszcze misia z pozytywka ktory mowi wierszyk -modlitwe do aniolka-tego jeszcze malutki nie rozumie ale za to bardzo go interesuje jak mis po skonczonym wierszyku CHRAPIE:)..................JEDNAK NAJBARDZIEJ TO LUBI WPATRYWAC SIE W RUCHOMY WYGASZACZ LAPTOPA...........chociaz to to tylko czasami mu pozwalam:)
 
Do góry