reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla niemówiącego dziecka

ustka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2010
Postów
34
witajcie. otoż mam taki problem, ze moja córka ma 3 latka i nadal bardzo słabo mowi, w zasadzie tylko slowa i to kilkanascie, bez zdan. jest pod opieką logopedy, ale tak sobie wlasnie pomyslalam, ze na swieta zamiast lalek barbie kupic jej jakies zabawki logopedyczne. znalazlam cos takiego jak papuga- pleciuga, ktora powtarza słowa, co byoloby bardzo fajne. mala bawila sie taka aplikacja na telefoenie, gdzie kotek za nia powtarzal. problem w tym, ze juz takiego telefonu nie mam, a nie wiem jak brzmi taka papuga. macie jakies doswiadczenia z tym?
poza tym rzucajcie pomyslami takich zabawek/ gier - najlepiej z linkiem do allegro, lub ceneo bo chce sie w cenach zorientowac.
 
reklama
laptop mała ma i nie za bardzo się nim bawi. ten misiu jest fajny :) szkoda tylko ze misiu a nie jakis zwierzak, bo ona ma ich tyle ze juz sie nimi nie bawi. moze sie nie zainteresowac.
Mała nie chodzi do przedszkola, nie dostała sie :/
 
szkoda z tym przedszkolem moja Oliwka na poczatkuwrzesnia nie mowila doslownie nic, no moze z 5 wyrazow,a teraz jest rewelacja w porownaniu do tego co bylo, nie ejst idealnie ale ejst duzo lepiej, moze pomysl o prywatnym przedszkolu u nas jest takie gdzie dzieci przyjmuja na godziny np. na 4 i wtedy placi sie mniej

w grupie musiala sie nauczyc mowic, odblokowac bo inaczej nie dogadala by sie z nikim, bo ani Pani ani dzieci nie znaly jej gestow itd
 
Do góry