reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Dziewczyny, baaardzo Wam dziękuję za przesłane propozycje, jesteście Kochane 😍 Po przeanalizowaniu i sprawdzeniu każdej z zabawek zdecydowałam, że tym razem postawię jednak na temat farmy, choć wybór był bardzo trudny i zainteresowała mnie bardzo również Arka Noego z Dumela i książeczka z Clementoni i Piesek też. Postawiłam tym razem na mówiącą farmę i do tego dobrałam również matę farmę tematycznie z Chicco, bardzo nam się wpasowała w wystrój domu jak widzicie 😜, rewelacyjne zabawki, młoda eksploruje zwierzątka muzycznie i ma kontakt z mnóstwem odgłosów, jest też sorter wbudowany w macie. @Mono88 dzięki Twoim słowom bardziej jednak zachęciły mnie zabawki dwujęzyczne i chcę, żeby Mała łapała słówka tak samo jak Twoje dzidzi 😊 Arka jest następna w kolejce do dołączenia do farmerskiego grona! Wysyłam prośby świąteczne na prezent dla małej, więc z pewnością na tym nie kończymy.
 

Załączniki

  • 20221107_190154.jpg
    20221107_190154.jpg
    321,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Pytanie do tych, którzy mają arkę Dumela: czy ona jeździ sama uruchamiana jakimś przyciskiem? Kupiłam używkę na vinted i nieco się zdziwiłam, że nie jeździ. Z 13 lat temu miałam do czynienia z tą zabawką i nie pamiętam, czy jeździ sama czy tylko popychana 🤔
 
Pytanie do tych, którzy mają arkę Dumela: czy ona jeździ sama uruchamiana jakimś przyciskiem? Kupiłam używkę na vinted i nieco się zdziwiłam, że nie jeździ. Z 13 lat temu miałam do czynienia z tą zabawką i nie pamiętam, czy jeździ sama czy tylko popychana 🤔
popychana lub można przywiązać sznurek i ciągnąć, wtedy jedzie przechylając się na boki imitując pływanie na falach
 
Pytanie do tych, którzy mają arkę Dumela: czy ona jeździ sama uruchamiana jakimś przyciskiem? Kupiłam używkę na vinted i nieco się zdziwiłam, że nie jeździ. Z 13 lat temu miałam do czynienia z tą zabawką i nie pamiętam, czy jeździ sama czy tylko popychana 🤔
Ja nie mam, ale ma koleżanka, córka się czasami bawi. I tam nie da się włączyć jeżdżenia, można popychać.
Podoba Wam się?
 
Ja nie mam, ale ma koleżanka, córka się czasami bawi. I tam nie da się włączyć jeżdżenia, można popychać.
Podoba Wam się?
Kupiłam, bo była polecana i ogólnie mam do niej sentyment. Ale mojemu synowi spodobał się jedynie niebieski przycisk na pianinku. Niczego innego więcej nie dotyka, nic więcej go z niej nie interesuje 🤦‍♀️
 
Kupiłam, bo była polecana i ogólnie mam do niej sentyment. Ale mojemu synowi spodobał się jedynie niebieski przycisk na pianinku. Niczego innego więcej nie dotyka, nic więcej go z niej nie interesuje 🤦‍♀️
a pokazałaś mu odgłosy zwierząt, i to, że można je wyjmować? Może twój syn wolałby traktor z dumel.
 
moja córa tez dostała na roczek sama o to poprosiłam bo dość mocno wychwalana zabawka , ale póki co jakoś szału nie ma. ogólnie ja wole zabawki bez dźwięku a córka na szczęście ma ostatnio fazy na książeczki które cały dzień uwielbia oglądać 😁
 
a pokazałaś mu odgłosy zwierząt, i to, że można je wyjmować? Może twój syn wolałby traktor z dumel.
Oczywiście, że pokazałam. Odwrócił się i poszedł wyrzucać piłeczki z basenu 🤷‍♀️
Traktor mamy i cieszy się jego zainteresowaniem. Może już nie tak jak kiedyś, ale ogólnie go lubi. Tylko jego nigdy nie interesowały tam odgłosy zwierząt tylko to, że koła mu się kręcą. Włączał silnik, odwracał traktor do góry nogami i obserwował koła 🤔 Ale jego ogólnie koła fascynują, czy to w pojazdach, czy w układankach, czy we własnym wózku, uwielbia.
 
reklama
Jak chcecie sobie zobaczyć jak wygląda i co robi zabawka to polecam wpisywać jej nazwę w YT często ludzie robią tzw haul zakupowy i pokazują jak wszystko działa. Tak samo z książkami itp. Ja już nie raz coś odpuściłam widząc jak to wygląda po wyjęciu z pudełka 😉
 
Do góry