reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hej Dziewczyny,

Poszukuję zajmującej, ciekawej oraz interaktywnej zabawki dla córeczki. Ona lubi jak zabawka coś do niej mówi albo grają melodyjki, wykonuje wtedy swoje rozbrajające 'tany tany' 🤣.
Ostatnio zauważyłam u niej ogromne zainteresowanie zwierzątkami, jak oglądamy np. książeczkę z serii Kicia Kocia i Nunuś ' kto mieszka w zagrodzie' to bardzo żywo i entuzjastycznie reaguje na zwierzątka. Pomału już stara się je rozróżniać, jak mówię jej jakie wydają odgłosy, jednak chciałabym tu pogłębić temat i pomóc jej żeby było łatwiej przyswoić i nauczyć się jakie zwierzątko co robi itd. Na spacerku jak widzi psa lub kota mało nie wyskoczy mi z wózka z radości 😁 A na razie nie możemy sobie pozwolić na zwierzaka, więc fajnie byłoby pozwolić jej poznać się bliżej się z zabawkowymi przyjaciółmi.

Pliz polećcie mi jakąś interaktywną zabawkę, najlepiej, żeby też była językowa, żeby młoda miała okazję poobcować z innym językiem i się z nim 'osłuchać'.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może troche tendencyjnie - szczeniaczek uczniaczek z fisherprice?
Oki, może nie dodałam w poście, ale też bardzo interesują mnie funkcje danej zabawki 😊 A tego szczeniaczka da się przełączyć na tryb angielski? Czy już ma wgrany jeden wybrany język? Bo chyba kiedyś go widziałam u bratanka i z tego co pamiętam to była tylko wersja polska.
 
Mądra sowa z pepco 👍 ma odgłosy zwierząt, mówi wierszyki, śpiewa, jeździ, macha skrzydełkami i nie trzeba wydawać dużo kasy (40zl)
Mhm brzmi dobrze 😉, ale czy ma wersję z jęz. ang? Wcale nie przeczę, bo to pewnie super zabawka, ale chyba tym razem szukamy konkretnie tego typu podobizn zwierzątek takich bardziej gospodarskich albo kota/psa. Córka bardzo polubiła te zwierzaki 😊
 
Na pewno funkcję angielski/polski miał kubuś puchatek - ale nie pamiętam jak na zabawka się nazywała...

PS. Szczeniaczek uczniaczek też miał wersję PL/ANG
 
Na pewno funkcję angielski/polski miał kubuś puchatek - ale nie pamiętam jak na zabawka się nazywała...

PS. Szczeniaczek uczniaczek też miał wersję PL/ANG
Tak? A bo może bratanek miał jakąś starą wersję, bo ta zabawka już swoje lata ma 😊 oczywiście zabawka fajna, mi się podoba, ale mamy już na tej samej zasadzie podobnego misia z clementoni, więc nie chciałabym powielać, bo mają podobne funkcje.
 
Moja coś takiego lubiła. Jak bratanek dostał a miał 2 latka ona roczek to bardzo jej się podobała i tez kupiliśmy.
Dotyka się danych rzeczy i wydają dzięki, kolory, części ciała, np mówi czerwony-truskawka jest czerwona
Wiec dziecko się uczy. Są różne tryby można zmienić język na angielski
 

Załączniki

  • 3E342AF0-C70B-4D39-9C4C-3E757A2D2284.png
    3E342AF0-C70B-4D39-9C4C-3E757A2D2284.png
    264,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry