reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki edukacyjne

my jestesmy wieni marce fisher price
nie mowie ze kupujemy codziennie
ale jak sa swieta ,urodziny itp
wolimy dopłacic a kupic cos konkretnego :-D

Zobacz załącznik 337356
My mamy podobnie tzn wolimy zapłacić drożej a kupić coś konkretnego choć nie koniecznie są to zabawki z fisher price.Z fisher price mogę polecić karuzelę do łóżeczka i przy "bijącym serduszku" niunia uwielbia spać do tej pory jak miała z trzy miesiące dostała uczącą krówkę no ale tam są zaledwie dwie piosenki i zdecydowanie lepiej kupić szczeniaczka uczniaczka Jak miała pół roku dostała go od nas i nie przesadzając niemal od razu szczeniaczek śpiewał a ona mruczała coś tam po nosem teraz to nawet tańczy Muszę przyznać że ten telefonik o którym pisała magdax78 mnie zainteresował zaraz sprawdzę co i jak

magdax78 super sprawa z tym telefonikiem a powiedz mi kochana jeśli możesz czy dużo tych "odgłosów" jest?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasza nowa zabawka to robaki-bawiaki od fishera
polecam !Zabawka mozna powiedziec eco - nie wymaga baterii :)
Cztery kolorowe robaczki , można nimi po manipulować i albo się schowają albo wyskakuja. Dziecko wciska robaka aby potem za pomoca pokretelek, przycisku czy przesuwki zmusic robaka do pojawienia sie :)
 
a ja wam powiem, że niekoniecznie te z FP są najlepsze :) moja Olcia ma skoczka ze sklepu internetowego, i jestem mega zadowolona z jego jakości.
 
U nas jest zabawa muzycznym wirażem. Wrzuca się do niego autka, kręcą się na podświetlanym torze i grzechoczą Na początku nie wzbudzało to większego zainteresowania Miecha, ale szybko nauczył się naciskać wajchę uruchamiającą wiraż :szok: i wrzucac do niego autka. Często kręcą się też inne zabawki. Mamy sporo zabawy kręcąc piłki, grzechotki, miśki nawet buciki. Polecamy. :-)
 
Moja córcia ma Garnuszek na klocuszek, klucze, 3 kostki oraz taką ciuchcię, wszystko z FP, zabawki są wykonane z dobrej jakości materiałów, melodie są ciekawe, przykuwają uwagę dziecka;) kiedy na gwiazdkę szukaliśmy prezentu nie zastanawialiśmy się długo, córcia dostała pchacza z FP:)na zajączka też szukamy czegoś fajnego, myśleliśmy nad stoliczkiem edukacyjnym albo skoczkiem. Jedno jest pewne co nie wybierzemy nasza niunia będzie zadowolona i o to chodzi:)
 
chyba wszyscy sa za zabawkami edukacyjnymi:) ja polecam maty i stoliczki edukacyjne z chicco. Z FischerPrice tez sa dobre, ale niestety dla mnie za drogie..:(
 
Wszystko zależy od dziecka, niektóre dzieci nie lubią głośno grających zabawek;/ bo się ich boją. Zabawki które uczą, rozwijają dzieci jak najbardziej tak, jednak wszystko musi być dostosowane do dziecka, jego wieku. Ostatnio widziałam bardzo fajny tamburyn z klocuszkami do wkładania to może być dla mniejszych dzieci i fajny miś który liczy z dzieckiem dla większego dziecka, wogóle firma chicco ma bardzo wiele fajnych zabawek dla maluchów.
 
reklama
jawsumie nie spotkalamsie zeby cosgraloza glosno, chyba ze jest regulacja glosnosci to wtedy jak sie da na maxa to owszem:) a co do zabawek z chicco to tez jestem tego zdania, majawiele zabawekktorych nie znajdzie sie u konkurencji.
 
Do góry