reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki edukacyjne

Tak je też stawiałam na rozwój. I pierwsze zabawki jakie miała Hania były czarno-- białe.Miała taką księżeczkę kontrastową z wzorami geometrycznymi którą można było przywiązac do szczebelków.Super sprawa, a ja spokojna.mamakasi5m niestety nie pamieta dokładnie firmy ale takie logo ze śliwką mieli i dużo zielonych dodatków.A zielony też maluchy bardzo wyraźnie widzą:) Poszukaj w interencie na pewno mają stronę.
 
reklama
klocki dla dziecka to wieczna zabawka;]bardzo fajne są także książeczki z długopisem który poprzez dotyk czyta,fajne dla maluszków
 
Zdecydowanie im mniej bodźców na raz tym lepiej. Te zabawki, które są kolorowe, świecą i wyją to prawdziwe pranie mózgu dla malucha! Dla najmłodszych polecam maskotki połączone z gryzakami, dla ciut starszych gadające maskotki a tak od 1,5 roku drewniane zabawki.
 
Gry edukacyjne i planszowe są świetne. Gram ze starszym synem i jestem bardzo zadowolona, widząc jak się uczy. No i rodzinka spędza czas razem- to najważniejsze. Na pomysłowejmamie.pl są też gry dla mniejszych dzieci. Można kaprysić! Taki mają wybór :-D
 
Bardzo chciałabym, żeby mój syn miał głowe do matematyki. znacie jakieś fajne zabawki, które pomagają w nauce liczenia? w jakis prosty i zabawny sposob?
z góry dzieki za odp
 
Co prawda takie zabawki można wykonać samemu,to jednak mimo wszystko opłacalne będzie także ich kupno szczególnie teraz kiedy w kresie świąt możemy spotkać wiele ciekawych promocji. Nam najbardziej do gustu przypadły maty edukacyjne:)
 
reklama
Oczywiście. Najlepsza zabawka jaką znam. Można ją wykorzystać do zabaw indywidualnych i w grupie. Uwielbiają ją dzieci w każdym wieku.
 
Do góry