reklama

zabawki edukacyjne

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez magdax78, 22 Luty 2011.

1. MilaMilka

MilaMilka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak je też stawiałam na rozwój. I pierwsze zabawki jakie miała Hania były czarno-- białe.Miała taką księżeczkę kontrastową z wzorami geometrycznymi którą można było przywiązac do szczebelków.Super sprawa, a ja spokojna.mamakasi5m niestety nie pamieta dokładnie firmy ale takie logo ze śliwką mieli i dużo zielonych dodatków.A zielony też maluchy bardzo wyraźnie widzą:) Poszukaj w interencie na pewno mają stronę.

2. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    klocki dla dziecka to wieczna zabawka;]bardzo fajne są także książeczki z długopisem który poprzez dotyk czyta,fajne dla maluszków

3. reklama
  4. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  5. Marzanna78

Marzanna78 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zdecydowanie im mniej bodźców na raz tym lepiej. Te zabawki, które są kolorowe, świecą i wyją to prawdziwe pranie mózgu dla malucha! Dla najmłodszych polecam maskotki połączone z gryzakami, dla ciut starszych gadające maskotki a tak od 1,5 roku drewniane zabawki.

6. jolaaaa

jolaaaa Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gry edukacyjne i planszowe są świetne. Gram ze starszym synem i jestem bardzo zadowolona, widząc jak się uczy. No i rodzinka spędza czas razem- to najważniejsze. Na pomysłowejmamie.pl są też gry dla mniejszych dzieci. Można kaprysić! Taki mają wybór :-D

7. Mama Bloguje

Mama Bloguje Blogerka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. greta_o

greta_o Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo chciałabym, żeby mój syn miał głowe do matematyki. znacie jakieś fajne zabawki, które pomagają w nauce liczenia? w jakis prosty i zabawny sposob?
    z góry dzieki za odp

9. ellies

ellies Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Greta, a w jakim wieku jest Twój synek? bo ciężko tak ogólnie stwierdzić jaka zabawka się najbardziej nada do nauki liczenia. ja np. widziałam super zabawkę Sudoku - dziecko ma za zadanie układać klocki z cyframi (każda cyfra to też inny kolor) tak, żeby się nie powtarzały w rzędzie. ale to zabawa co najmniej dla przedszkolaków. na wcześniejszym etapie polecam raczej proste książeczki uczące cyfr i podstaw dodawania, a do tego możesz też dołączyć takie maty edukacyjne dla dzieci. polecam też po prostu w rozmowie z synkiem zadawać mu proste zagadki matematyczne - wyobraźnia i liczenie w pamięci to spora część sukcesu w matematyce :)

10. reklama
  11. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co prawda takie zabawki można wykonać samemu,to jednak mimo wszystko opłacalne będzie także ich kupno szczególnie teraz kiedy w kresie świąt możemy spotkać wiele ciekawych promocji. Nam najbardziej do gustu przypadły maty edukacyjne:)

12. trinita

trinita Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A co myślicie o BUM BUM RURKACH? Czy taka zabawka się sprawdza?

Poleć forum