reklama

zabawki edukacyjne

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez magdax78, 22 Luty 2011.

1. lenka23

lenka23

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi też bardzo podobają się zabawki drewniane. Na święta zrobiłam spore zamówienie w Ene-Due i dzieci uwielbiają się nimi bawić. :)

2. ewelina007

ewelina007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Rozwój dziecka jest dla mnie najważniejszy. Dlatego, gdy tylko zauważyłam u mojej córki zainteresowanie plastyką (a właściwie coraz częściej pojawiające się na ścianach rysunki) to szybko zakupiłam tekturowy domek( Link do: Domek z tektury), który zaczęła ozdabiać wedle upodobań :).

3. reklama
  4. AdamJ

AdamJ Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wśród wspomnianych wcześniej zabawek drewnianych można znaleźć dużo interesujących zabawek edukacyjnych Link do: Hoplik.pl wyjątkowe zabawki dla dzieci. Wielu producentów stara się aby ich produkty miały pozytywny wpływ na rozwój dzieci jednak wybór odpowiedniej zabawki powinien być poprzedzony analizą dziecka, jego potrzeb i predyspozycji.

5. kaskaf

kaskaf Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jestem zwolenniczką tradycyjnych zabawek, a z takich edukacyjnych to wszelkie planszówki, tak jak wspominaliście. Przy tym świetnie bawią się i dzieciaki i my z mężem. Teraz z kolei jestem bardzo zadowolona z zakupu płyty z piosenkami personalizowanymi firmy Dubi. Uważam, że są lepsze niż zwykłe piosenki. Dziecko ma frajdę, że ktoś z płyty śpiewa specjalnie do niego, a przy okazji piosenki uczą różnych rzeczy.

6. mamasitaa

mamasitaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. erikawods

erikawods

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)

8. halwaya

halwaya

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Słuchajcie, mam pytanie - mam 3 miesięcznego siostrzeńca i chciałabym mu kupić coś na urodziny. Myślałam o macie edukacyjnej od Skip Hop coś takiego. Naczytałam się dobrych opinii, poza tym taka mata ma wiele zastosowań i przyda się później też np. do leżenia i zabawy czy układania puzzli, ale nie wiem, czy to nie za wcześnie?

Poleć forum