reklama

zabawki edukacyjne

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez magdax78, 22 Luty 2011.

 1. wiska

  wiska Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Oczywiście. Najlepsza zabawka jaką znam. Można ją wykorzystać do zabaw indywidualnych i w grupie. Uwielbiają ją dzieci w każdym wieku.
   
 2. lenka23

  lenka23 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mi też bardzo podobają się zabawki drewniane. Na święta zrobiłam spore zamówienie w Ene-Due i dzieci uwielbiają się nimi bawić. :)
   
 3. reklama
 4. ewelina007

  ewelina007 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Rozwój dziecka jest dla mnie najważniejszy. Dlatego, gdy tylko zauważyłam u mojej córki zainteresowanie plastyką (a właściwie coraz częściej pojawiające się na ścianach rysunki) to szybko zakupiłam tekturowy domek( Link do: Domek z tektury), który zaczęła ozdabiać wedle upodobań :).
   
 5. AdamJ

  AdamJ Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wśród wspomnianych wcześniej zabawek drewnianych można znaleźć dużo interesujących zabawek edukacyjnych Link do: Hoplik.pl wyjątkowe zabawki dla dzieci. Wielu producentów stara się aby ich produkty miały pozytywny wpływ na rozwój dzieci jednak wybór odpowiedniej zabawki powinien być poprzedzony analizą dziecka, jego potrzeb i predyspozycji.
   
 6. kaskaf

  kaskaf Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem zwolenniczką tradycyjnych zabawek, a z takich edukacyjnych to wszelkie planszówki, tak jak wspominaliście. Przy tym świetnie bawią się i dzieciaki i my z mężem. Teraz z kolei jestem bardzo zadowolona z zakupu płyty z piosenkami personalizowanymi firmy Dubi. Uważam, że są lepsze niż zwykłe piosenki. Dziecko ma frajdę, że ktoś z płyty śpiewa specjalnie do niego, a przy okazji piosenki uczą różnych rzeczy.
   
 7. mamasitaa

  mamasitaa Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 8. erikawods

  erikawods Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)
   

Poleć forum