reklama

zabawki edukacyjne

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez magdax78, 22 Luty 2011.

1. trinita

trinita Początkująca w BB

A co myślicie o BUM BUM RURKACH? Czy taka zabawka się sprawdza?

2. wiska

wiska Początkująca w BB

Oczywiście. Najlepsza zabawka jaką znam. Można ją wykorzystać do zabaw indywidualnych i w grupie. Uwielbiają ją dzieci w każdym wieku.

3. reklama
  4. Geko

Geko Zaciekawiona BB

Witam, teraz są świetne możliwość i wybór, że aż głowa boli. mnie ostatnio najbardziej widzą się zabawki drewniane eko, super pomysł super powrót
    Wyniki wyszukiwania

5. lenka23

lenka23 Zaciekawiona BB

Mi też bardzo podobają się zabawki drewniane. Na święta zrobiłam spore zamówienie w Ene-Due i dzieci uwielbiają się nimi bawić. :)

6. Geko

Geko Zaciekawiona BB

mamy już nową dostawę Fisher Price, sprawdźcie koniecznie, oprócz słynnego i mega popularnego szczeniaczka uczniaczka są piloty szczeniaczka i jego siostrzyczki https://www.samdlamam.pl/fisher-price-interaktywny-pilot-siostrzyczki-id-558, książeczki https://www.samdlamam.pl/fisher-price-ksiazeczka-z-wierszykami-polska-wersja-id-528, czy mały doktor i torba na zakupy. Dzieci już dwuletnie zaczynają wcielać się w różne postaci. Wiele frajdy dostarczą im zabawki, które kojarzą się z życiem dorosłych: wózki dla lalek, łóżeczka, sprzęty kuchenne, podstawowe akcesoria do domu :)
    zapraszam

7. ewelina007

ewelina007 Początkująca w BB

Rozwój dziecka jest dla mnie najważniejszy. Dlatego, gdy tylko zauważyłam u mojej córki zainteresowanie plastyką (a właściwie coraz częściej pojawiające się na ścianach rysunki) to szybko zakupiłam tekturowy domek( Link do: Domek z tektury), który zaczęła ozdabiać wedle upodobań :).

8. AdamJ

AdamJ Zaciekawiona BB

Wśród wspomnianych wcześniej zabawek drewnianych można znaleźć dużo interesujących zabawek edukacyjnych Link do: Hoplik.pl wyjątkowe zabawki dla dzieci. Wielu producentów stara się aby ich produkty miały pozytywny wpływ na rozwój dzieci jednak wybór odpowiedniej zabawki powinien być poprzedzony analizą dziecka, jego potrzeb i predyspozycji.

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja uważam, że dzieci powinny się rozwijać właśnie poprzez zabawę bo łączą przyjemne z pożytecznym. Takie gry pobudzają ich wyobraźnie, kreatywność i myślenie. Dlatego warto inwestować w tego typu gry. Ja polecam w tej kwestii zerknąć na ofertę gier edukacyjnych dla dzieci na urwis.pl gdzie można wybierać i przebierać w różnego rodzaju grach dla dzieci w każdym przedziale wiekowym.

10. reklama
  11. kaskaf

kaskaf Zaciekawiona BB

Jestem zwolenniczką tradycyjnych zabawek, a z takich edukacyjnych to wszelkie planszówki, tak jak wspominaliście. Przy tym świetnie bawią się i dzieciaki i my z mężem. Teraz z kolei jestem bardzo zadowolona z zakupu płyty z piosenkami personalizowanymi firmy Dubi. Uważam, że są lepsze niż zwykłe piosenki. Dziecko ma frajdę, że ktoś z płyty śpiewa specjalnie do niego, a przy okazji piosenki uczą różnych rzeczy.

12. złośka

złośka Fanka BB :)

Zabawki edukacyjne przede wszystkim powinny być bezpieczne. Do takich z pewnością należą miękkie grzechotki, pluszaki, książeczki - ostatnio tutaj Link do: Zabawki dla niemowlaka – przede wszystkim bezpieczne i rozwijające - Eu..Eu trafiłam na artykuł o bezpiecznych zabawkach. To dobrze, że stawia się na świadome rodzicielstwo, bo jak przypomnę sobie swoje zabawki...cóż potęp jest widoczny nawet na przykładzie zabawek dla dzieci.

Poleć forum