reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki edukacyjne

Również nie spotkałam się ze zbyt głośnymi zabawkami.
Ogólnie kupujemy Erikowi zabawki droższych firm, ale używane (chyba, że na jakąś okazję, to wtedy nowe). Kilka razy dostaliśmy rzeczy no name i niestety długo się nie sprawdziły - mały je połamał lub poodrywał elementy. Z FP, Chicco, Vtechem i innymi to się nigdy nie zdarzyło.
Bardzo polecam zabawki Baby Einstein, ich minusem jest cena i dostępność w Polsce, jednak nie mają sobie równych. Ja je zawsze kupuję na angielskim ebayu i nie wychodzi tak drogo.
 
reklama
Również nie spotkałam się ze zbyt głośnymi zabawkami.
Weź pod uwagę, że mogą one być "nie zbyt głośne" dla Ciebie, a dla uszu dziecka niekoniecznie. Wiele zabawek ma problemy ze spełnianiem norm głośności przy użytkowaniu - czyli np przykładaniu do ucha, co dzieci robią nagminnie.
 
Niektóre zabawki są zbyt głośne;/ niektóre mają możliwość podgłoszenia, przyciszenia a inne mają odpowiedni poziom głośności dla dziecka, myślę że te z atestami nie są za głośnie, spełniają warunki odpowiedni dla maluchów
 
ja mam wiele zabawek które mają regulację głośności. Ostatnio np kupiłam karuzelę Magic Stars i zazwyczaj tego typu zabawki lub np. jakies stoliczki edukacyjne lub chodziki to mają regulacje glosnosci, gorzej z takimi luszowymi mneijszymi zabawkami z tymi bywa roznie..
 
no to podsumowałaś:D ale taka prawda, rzezcywiscie. Ewentualnie czesto w sklepach jest mozliwosc wlaczenia zabawki, wtedy jest szansa ze uslyszymy, ze zabawka jest/nie jest glosna.
 
My z mężem postawiliśmy na zabawki czarno-białe dla naszej Kasi, czytałam, że takie kolory pomagają w rozwoju niemowlaków. Ulubioną zabawką mojej córki stał się słonik wykonany z materiału z kółkiem do chwytania. Kółko jest niewielkie, sam słonik waży też niewiele więc idealnie pasuje do małej rączki Kasi. Kaśka lubi podgryzać kółko i tarmosić uszy bo szeleszczą. Zabawka jest od Black Plum. Teraz planuje zakup książeczki edukacyjnej takiej z różnymi elementami interaktywnymi, możecie polecić??
 
reklama
Drogie Mamy,:-D
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=
 
Do góry