reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Aneta, skoro Tuśka ma już pokój zagracony, to może przed zakupem tego pałacu pozbądźcie się czegoś z pokoju, czegoś czym już się bawi lub rzadko się bawi.

A propos: Kupiłam kiedyś kiedyś (jak miał jakiś rok) Maćkowi pacynkę-lwa. Okazało się, że go za bardzo nie interesowała. Zaległa w szafie, aż do wczoraj jak robiłam miejsce na te małpie bingo. Pytam go czy mogę oddać tę pacynkę Piotrusiowi (kuzyn, 4 miesiące), a Maciek: nie, przecież się nią bawię. A ja na to: kiedy? A on: no kiedyś :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
O majandra z moim dzieckiem nie tak łatwo:no: jedyne co nas ratuje to piwnica:-D częsć zabawek które zajmują sporo miejsca tam wyniosłam i jeśli młoda sobie o czymś przypomni to jej przynoszę a w zamian wynosimy co innego:-D o pozbyciu sie czegolkolwiek nie ma mowy:no: wszystko jest jej niezbędnie potrzebne do zycia:-D wywalamy tylko to co sie zniszczyło, połamało itp;-)
 
dziewczyny pomocy wiecie może co to za lalka która je a potem robi zieloną kupę ?:rofl2:
moje dziecko chce coś takiego na Mikołaja a ja nie wiem gdzie to znaleźć podobno było to reklamowane w TV
 
Luandzia, ja tv jeszcze nie mam, ale gdzies przelotnie widzialam reklame tej lalki, kto wie, czy nie w Media podczas wyboru tv:-D:-D, ale za nic nie znam nazwy. nie ma juz tej reklamy?

wlasnie dzis przyszla paczka z zabawkami. kolejka dla niunki wydaje sie byc fajowa. dzis musze zamowic reszte
 
Luandzia mysle,ze chodzi o ta lalke LALKA Baby Born MAGICZNE JEDZENIE Zapf NOWOŚĆ (1946430574) - Aukcje internetowe Allegro ,a tutaj trafilam na komentarze o niej baby born magiczny lód-nie brudzi buzi lalki - Zakupy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Donka o tyc tablicach opowiadala mi laska z tego SMykolandy,ze kupila swojemy synkowi, ma mlodego w wieku naszych i mowila,ze bardzo aldnie sie tym bawi. Oczywiscie pomijajac literki, cyferki, bo to na pozniej. Ogolnie ja mysle,ze tych tablic dzieci ucza sie na pamiec,wiec dla mnie to troche kiepska zabawka,ale moze mi sie tylko wydaje
 
reklama
Do góry