reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Jak wszystko pójdzie po naszej myśli (mały będzie nadal zdrowy i dostanie wizę) to w połowie stycznia lecimy. Juz sie mogę doczekać a moi rodzice odliczają dni - tak bardzo nie mogą się doczekac swojego ukochanego wnuczka :-)
 
Ja matę też kładę na łóżku, chociaż było napisane w instrukcji żeby nie kłaść na żadnych podwyższeniach, ale to myślę że dla raczkujących dzieci albo takich które już same siadają
Tygrysku jak to zobaczyłam to pomyśłam o Tobie:
Zobacz załącznik 60130

A ja chce mojemu kupić taką matę jak już będzie raczkował :tak:

Zobacz załącznik 60131Zobacz załącznik 60132
 
świtna ta hustawka! gdzie to mozna kupic? To na wiek ok. 10 miesiecy - prawda? Blimka chyba masz wielką chatę, u mnie to by sie chyba nigdzie nie zmiescila ta mata :(
 
Juz sie mogę doczekać a moi rodzice odliczają dni - tak bardzo nie mogą się doczekac swojego ukochanego wnuczka :-)
U mnie identycznie:D Ale my lecimy już w sobotę, za 2 dni :rofl2: też już się nie mogę doczekać:)
Carioca my narazie mieszkamy w małym mieszkaniu ale w styczniu się przeprowadzamy więc nie będzie problemu z miejscem poza tym zawsze można matę na trawniku rozłożyć zanim młody zacznie pełzać to już lato będzie:)

Ruda-iza tego skoczka można kupić przez internet na stronie mothercare
to się nazywa bouncer i są też inne jest np. taki z kubusiem puchatkiem:)
nie wiem tylko czy wysyłają też do polski...
 
reklama
Kamila my mamy właśnie ten leżaczek
275079847

i mały jest nim zachwycony - spędza w nim prawie cały dzień i nawet nie ma mowy o spaniu w łóżeczku w ciagu dnia. Prawdę mówiąc już sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez niego. Polecam w 100%

Na allegro możesz go kupić sporo taniej - widziałam nowy za 189 zł :)
 
Do góry