reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Justa, amoze zaczekaj z tymi prezentami, bo przed Mikolajem jest sporo roznych promocji w marketach. pamietam jak chyba w zeszlym roku Carioca sie posieszyla zprezentami na swieta, a poem sie okazalo, z emogla taniej kupic
u nas nie ma takich duzych marketow, tylko Polo, Biedronka, jedynie w Gnieznie sa wieksze,ale rzadko jezdzimy wiec nie bede czekala na ostatnia chwile,bo ja to lubie miec wszytko ulozone, zaplanowane.
Asia,a ile placilyscie?
 
reklama
Te tory dla samochodów sa super - Łukasz sam pięknie układa i jeździ autami. Sama bym dokupiła elementów ale nie wiem czy mam je gdzie trzymać...
 
Karolina ma sporo zabawek od brata bo oprócz jego samochodów i różnych Waderowych zabawek ma kolejke Tomka i bardzo ja lubi.
Ostatnio dostała na urodziny kontener lego duplo i teraz razem z bratem budują. Klocki są kapitalne. Wcześniej Radek bawił się zwykłymi lego ale ostatnio bardzo rzadko. Nie pozwalamy ich wyciagać przy małej bo ona często do buzi wkładała różne rzeczy a wiadomo takie klocki sa malutkie. Teraz szaleją z dużymi. Sama jestem zaskoczona jak fajnie te klocki duplo do siebie pasują. Co firma to firma.
Lale siedzą w łużeczku, wózek i kuchenka sie kurzą. A no i laptop od młodego jest w ciągłych obrotach. Uwielbia tańczyć do melodi albo słucha alfabetu i słówek. Całe szczęście, że dorobiliśmy się przy młodym ładowarki i akumulatorków bo ilość baterii w tych zabawkach mnie przeraża.
Klocki drewniate też są w używaniu. A najwiecej czasu mała spędza na rysowaniu. Kredki, mazaki są non stop w ruchu.
No i trenujemy rysowanie przy lulusiu :-D.
 
Ja generalnie nie lubie jak moje dzieci malują flamastrami. Wolę kredki i farby i wyklejanie wydzieranie czy plastelinę :tak:

Lego i lego duplo mamy i chłopcy się świetnie bawią. Świetna jest kolejka lego duplo (oryginalnie upiornie droga) ale są fajne zestawy podróbkowe Jinxin czy jakoś tak - na allegro są. Są kompatybilne z lego (i klocki i tory).

Klocki drewniane ostatnio poszły w odstawkę.

Kolejki Wadera nie mamy - same ulice - mielismy też garaż ale zajmował sporo miejsca i powędrował do przedszkola. Za to ulice sobie chwalę i most. Znaki osobiście uważam za niepotrzebne.

No i super zabawka na długie godziny to ciastolina. Tylko sprzątania potem sporo :sorry2:
 
Skoro mata niewarta ceny to zostane przy torach, tym bardziej,ze Mateusz ma sporo tych samochodzikow
Justyna ja też siedze teraz własnie ostatnio na zabawka na allegro i tez mamy zamiar kupić wczesniej:tak: i tą kolejke też:tak::tak::tak:
Nie wiedziałam, że u Ciebnie Justyna jest Polo, a Biedronke to mamy 20 km dalej, niby ma też u nas powstać, ale dla mnie to już rybka, bo w Sz-ku jest ich 5:szok: i marketów innych odgroma
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takie tory często właśnie w biedronce można kupić. Może poczekasz na ich katalogi? Oni dużo zabawek Wadera sprzedają.
A dla dziewczynek w zeszłym roku mieli super domek dla lalek. Kupowałam chrześnicy męża i był to jeden z bardziej trafionych prezentów. :tak:
 
Do góry