reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI godne polecenia. Czyli co kupić na prezent dla bliźniaków, trojaków i.....

reklama
Marta moi uwielbiają majsterkowanie. Kupuje im w kiosku z gazetą Maniek złota rączka - taka popularna bajka na disney chanel i co jakiś czas dołączone jest z nią narzędzie z bajki. Moi przepadają za śrubokrętem, jak tylko im dałam (oczywiście musiałam dokupic drugi) to każda śrubka była dotknięta i widac było radość. Na 2 latka dostaną od dziadków taki zestaw narzędzi w jeżdżącym wózku. Śrubki są podobno duże i mają miejsca na wkręcanie ich, dodatkowo wydają jakieś realne dźwięki. Zobaczymy.
 
Madziu jak chłopaki dostaną ten prezent to wklej pokazac ja moim tez może coś takiego kupie. Takich zestawów mniejszych do majsterkowania juz mieli dużo ale jednak nie na długo wszystko połamali, istne psuje z nich ale jak już będą trochę starsi to może nie będą tak robić więc cos porządnego im mozna by kupić.
 
Nie wiem jak to jest ale moja córka bawi się tylko zabawkami przeznaczonymi dla chłopaków: samochody, pistolety. ma trzy lata, mnóstwo dziewczęcych zabawek, które siedzą na półce i cały czas się kurza. Myślicie, że z tego wyrośnie czy po prostu rośnie mi mały rozrabiaka w spódnicy ;)
 
Madziu jak chłopaki dostaną ten prezent to wklej pokazac ja moim tez może coś takiego kupie. Takich zestawów mniejszych do majsterkowania juz mieli dużo ale jednak nie na długo wszystko połamali, istne psuje z nich ale jak już będą trochę starsi to może nie będą tak robić więc cos porządnego im mozna by kupić.

Moje chłopaki dostały takie zestawy warsztat-008-28_01.jpg
Na kółkach, narzędzia z bardzo lekkiego plastiku, wiertarka na baterie, fajne duże śrubki do wkręcania no przede wszystkim śrubokręty :-) od razu ich zainteresowały i już nawet od prababci koperty z kasą nie chcieli.
 
o, madzia, super e pokazalaś ten warsztacik, ja czekalam na Twoje zdjęcie z zamówieniem;) Duża ta skrzynia? BO my ten też braliśy pod uwagę, ale chyba weźmiemy taki na okraglych nogach, bo można go ew.skrócić czy polozyć sam blat na podłodze. Mój WOjtek na wszystko wlazi, a ta skrzynia chyba spora jest, obawiam się też,że wszystkie srubki lądowałyby wokół a moje dzieci znalazłyby sie w srodku;) Najfajniejsza zabawką z tego będa pewnie śrubki i blat do ich wkręcania - strasznie mu się ostatnio spodobała taka ukłądanka z dziurkami i takimi pinezkami do wciskania, tyle że ja bym caly czas była w strachu że którąś polknie... a to duże to nie ma obaw. Znalazłąm tez u tego samego sprzedawcy taki zestaw listewek i innych części montowanych śrubkami i można z nich różne zwierzątka ułożyć- chyba hurtem zamówię, będzie na nastepną okazję, bo na razie to zbyt skomplikowane dla niego. Asia by pewnie dała radę, ona kombinuje az zrobi. MOje dzieci wogóle sie ciekawie rozwijają, gadają już całkiem nieźłe a ostatnio widzialam,ze wojtek miał problem z włożeniem do sortera bardziej skomplikowanego kształtu jak serduszko. Mówi to nie. a ja "jak to nie?" no i efekt by taki ze Asia przez godzinę chodziła i powtarzala "jak to nie?. jak to nie???" hahaha
 
jest to dość duże ale wejśc na to raczej się nie da :-D. Śrubek jest trochę i raczej im pochowam na razie niektóre ale fajny jest bo na kółkach i można sobie wozić co się chce. Sam blat też można położyć na czymś bo to się rozkłada, moi wczoraj bawili się tą częścią z dziurkami i wkręcali śrubki śrubokrętem. Myśle, że ważne jest ze narzędzia są lekkie i krzywdy sobie nie powinni zrobić.
 
reklama
justyś, mi się wydaje że wszelkie zabawki do zabaw tematycznych już mogą być (lekarz itp)jakis domek dla lalek? rowerki pewnie mialy wcześniej choć to niby też od takiego wieku?fajne gry, jakiś fulll wypas do malowania??? ZALEŻY CO MAJĄ..a czego im brakuje. hehe albo wlącz im reklamy w tv:D to ci powiedzą;)
 
Do góry