reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI godne polecenia. Czyli co kupić na prezent dla bliźniaków, trojaków i.....

yenefer

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2009
Postów
2 415
Miasto
z małego domku na wsi

Każda z nas w swojej karierze mamy była proszona nie raz o podpowiedź w sprawie kupna prezentu dla dzieci. Choć niewątpliwie jesteśmy skarbnicą pomysłów, to czasami nie jest tak łatwo polecić coś fajnego i wartościowego.

Wpisujcie tutaj sprawdzone pomysły na prezenty urodzinowe, świąteczne i inne:tak:
 
reklama
Nasi chłopcy na mikołaja dostali "mój pierwszy owoc"z Tiny love...są zachwyceni,to ich ulubione zabawki-ananas i pomarańcza

Od wujka pod choinke dostali organki z Simby,według mnie nietrafiony prezent,zabawka od 3 lat,a nasi mają 6 miesięcy,zamiast grac rączkami wolą stopami:D Ogólnie uwazam ze wizualnie zabawka niefajna,kolory mało żywe itp
 
Moje dziewczynki dostały na prezent świąteczny kuchnię i choć jest to prezent od 3 lat to dwulatki spokojnie się tym bawią. Do tego maja kupione zestawy garnków, warzywek i owoców.

Na prezent polecam też"

zabawkowego laptopa - moje dziewczyny uwielbiają go. Zabawka niedroga a fajnie zajmuje czas. Mamy coś w tym stylu:


8069_2.jpg

poza tym uwielbiają mikrofon

mikrofon.jpg

no i ostatnio teletubiś
Teletubbies.jpg

i jeszcze kolejny hit tym razem z ikei

busa-tunel-dzieciecy__0124478_PE281145_S4.JPG
 
Pod tunelem z Ikei sie podpisuję obiema rękami! Hit!

Drewniane puzzle - u nas koniecznie ze zwierzętami:
untitled.jpg
 
Yen dzieki za inicjatywe
Dobrze zeby mamusie pamietały żeby wpisac wiek dziecka, żeby mozna było pozniej wrocić.
Tunel, hmm, ale przypadek, my tunel dostalismy pól roku temu, bawiły, szalały, znudziły więc schowałam, akurat wczoraj mi sie o nim przypomniało i wieczorem wyjelam, przez 2 godz było istne szaleństwo DUŻY NAMIOT OGRODOWY DLA DZIECI LACZONY TUNEL 10 (2027291396) - Aukcje internetowe Allegro dostaliśmy ten komplet, niedrogi 34 zł.
Pod choinke dostały tablice magnetyczna TABLICA ZNIKOPIS MAGNETYCZNA+STEMPLE SMILY PLAY (2035957545) - Aukcje internetowe Allegro coś w tym stylu, dobra, porzadną, uwielbiaja ją, jeden minus, dostalismy jedna, z jednym długopisem i czasami jest wojna, tylko my rodzice dwójki wiemy że pojedynczo, po kolei, tlumaczenie o dzieleniu to mit :tak:
 
Yen dzieki za inicjatywe
Dobrze zeby mamusie pamietały żeby wpisac wiek dziecka, żeby mozna było pozniej wrocić.
Tunel, hmm, ale przypadek, my tunel dostalismy pól roku temu, bawiły, szalały, znudziły więc schowałam, akurat wczoraj mi sie o nim przypomniało i wieczorem wyjelam, przez 2 godz było istne szaleństwo DUŻY NAMIOT OGRODOWY DLA DZIECI LACZONY TUNEL 10 (2027291396) - Aukcje internetowe Allegro dostaliśmy ten komplet, niedrogi 34 zł.
Pod choinke dostały tablice magnetyczna TABLICA ZNIKOPIS MAGNETYCZNA+STEMPLE SMILY PLAY (2035957545) - Aukcje internetowe Allegro coś w tym stylu, dobra, porzadną, uwielbiaja ją, jeden minus, dostalismy jedna, z jednym długopisem i czasami jest wojna, tylko my rodzice dwójki wiemy że pojedynczo, po kolei, tlumaczenie o dzieleniu to mit :tak:

tablica znikopis również robiłą u nas furorę dopóki się nie połamała spadając z wysokości a teraz tablice suchościeralne z pisakiem, który zmywa się suchą szmatką.
Puzzle drewniane i maty wodne są świetne.
 
Ja polecam klocki przestrzenne typu wafle. Moje dziewczyny dostały wielki wór tych klocków na Mikołaja i wprost oszalaly. Z tych klockow można dużo stworzyć, świetna rzecz.
 
reklama
Potwierdzam tunel extra, znikopisy na topie i ciagle pisiu pisiu:-D
Laptop mamy jeden po Maxiu ale tez na topie.
W przypadku dziewczynek potwierdzam kuchnie.
No i teraz do kuchni u nas tylko codziennie plastikowe zarelko :-)

A taka mate wodna to kupowac jedna czy dwie??
 
Do góry