reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki i zabawy naszych dzieci

reklama
A nie wiecie czy można dokupić te zabawki do mat edukacyjnych? Bo skoro są one odpinane to i pewnie można gdzieś dokupić jak się dziecku znudzą.
 
damquell ja jako takiej nie dokupiłam ale dostałam dla Maćka takiego slonia interaktywnego i można go było doczepić:) więc doczepiłam...
 
Ostatnia edycja:
fajny ten pan metka, bede musiala poszukac w tesco moze a noz widelec trafie :-) my mamy z tej serii ta pania szelecik czy jak jej tam do wozka z pozytywka, tosianda sie uspokaja jak je sie puszcza ta pozytywke i patrzy jak pani idzie w gore.

natomiast grzechotki narazie jej nie interesuja ale jak jej grzechotam to wodzi wzrokiem.
 
damqelle - nam dokupiono zabawki do maty edukacyjnej. nie udalo sie z kolekcji fisher price ale zawsze to cos.
Moja siora kupila je jak bylismy w sobote u rodzicow - moznabylo kupic osobno zabawko-grzechotki i osobno te koleczka do zaczepiania ich. I mamy teraz cala mate obwieszona jakimis zabawkami:-)

Ale na allegro nic takiego konkretnego nie znalazlam...

u nas z zabawek sprawdza sie taka zielona zaba wiszaca i sloneczko z marchewka i osiolkiem... ale na allegro tez ich nie ma:/ wszystkie te zabawki kupywalismy w Polkowicach u moich rodzicow. Nie byly drogie bo jakies 30 zl za sztuke a grzechocza, szeleszcza, brzecza i maja lusterka ktore Szymek uwielbia:-)
 
reklama
Do góry