reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki i zabawy naszych dzieci

polećcie jakieś gryzaki/grzechotki żeby lekkie i nie za duże były?
Ala dostała jakieś beznadziejne grzechotki i chciałabym jej coś kupić, bo nie mam na czym z nią ćwiczyć chwytania
 
reklama
joasienka - ja do chwytania polecam hantelek BabyOno - Grzechotka HANTELEK - Grzechotki i zabawki do rączki - Zabawki dla dzieci Sklep dziecięcy, artykuły dziecięce Avent Zabawki dla dzieci, łóżeczka|laktatory|smoczki|foteliki|gryzaki|krzesełka|kocyki|posciele|dla mamy my mamy w takich samych kolorach i bardzo wzrok przyciąga i małej super się łapie za to

A u nas teraz hitem są piszczące gumowe zwierzaki do kąpieli miśka zakochana wzrokiem wodzi i łapie rączkami. U pani neurolog były takie same jak ją badała czy wodzi wzrokiem
 

Ja mam prawie identyczny tylko z innej firmy. Mojemu małemu bardzo pasuje, potrafi nawet godzinę gryźć go. Jedyny minus to taki, że jeszcze nie umie go sam sobie trzymać i trzeba mu pomagać.

Do nauki chwytania mam takie kółko które z dwóch stron ma gumowy gryzaczek (Jak dwa skrzydełka motylka). Niestety nie podam linka, bo tą grzechotkę dostał w spadku po wujku (obecnie ma 2 lata :) w każdym bądź razie to pierwsza grzechotka jaką łapał i do dziś jest jego ulubioną zabawką.
 
a moja mała w poniedziałek się obłowi bo w zaproszeniach daliśmy wierszyk że nie chcemy kwiatów tylko jakieś zabawki dla naszej Miśki:) wszystkim się spodobało i już ciotki latają po sklepach szukając prezentów
 
A moje dziecko do buzi to najchętniej pcha raczki i smoczek. Raczej nie interesują go gryzaki, no moze poza jedna grzechotką. Za to Wojtek to wielki pasjonat siadania. jak go wezme za raczki to sam sie podciąga i siedzi - wtedy nawet piszczy z zadowolenia;) Czasem na spacerze kombinuje jak usiąść i dzwiga lewe ramionko do góry, ale prawe jeszcze mu ciąży;)Powodzeniem cieszy się tez mata edukacyjna i lezaczek;) Za to uwielbia kąpiel w wannie - ze mną i oczywiście noszenie na rekach połaczone ze śpiewaniem piosenek;)
 
reklama
My ostatnio zachwycany się zabawkami V-tech, a w szczególności owocową gąsieniczką. Kubuś ją uwielbia, bo ma świecący element, gada i wydaje fajne dźwięki. Ja też ją polubiłam, bo jest cicha. Nie huczy jak inne zabawki i naprawdę jestem pod wrażeniem i polecam zabawki tej firmy! product.jpg
 
Do góry