reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki i zabawy naszych dzieci

canpol-gryzak-wodny-z-grzechotka-czardziejska-rozdzka-d3432_2_4094.jpgIMG_1256.jpgIMG_1252.jpgIMG_1253.jpgIMG_1257.jpgIMG_1259.jpgIMG_1258.jpgIMG_1255.jpgIMG_1254.jpg do tego pajaca 74, 4 misie pluszowe, pluszowego krolika, lale z akcesoriami ale to juz schowane bo miska jeszcze za mala dostała jeszcze czekoladki kinder które ja pozarłam :)
 
reklama
nie wiem czy nie fajnie by było połączyć ten wątek z wątkiem zakupowym...
ale tylko to moje zdanie

jestem zła , bo zamówiłam małemu gryzaczek dziąsełko niebieski
to mi odpisali, że są tylko różowe i chyba będą oddawać kasę
a mi zależy na tym gryzaczku i będę musiała na nowo zamawiać i czekać kolejnych kilka dni
 
Ariska - rewelacyjny pomysł miałaś z tymi zabaweczkami:-) my też mamy tę grzechotkę z pierwszego zdjęcia i mała bardzo ją lubi, jak macham jej ją przed oczkami - niestety jest jeszcze zamalutka by brać ją w rączki
U nas fajnie sprawdza się małpka MZK Muzyczna kula FISHER PRICE M4045 (1588826794) - Aukcje internetowe Allegro
- wydaje fajne dzwięki i Zośka lubi się jej przyglądać - a póżniej pomoże w raczkowaniu:-)
 
Ostatnia edycja:
fajne są te zabawki edukacyjne tylko jak ja coś takiego mężowi to od razu jest na NIE

a to za drogie by kupować bez jego wiedzy

może chrzestna coś Michałkowi kupi
 
to jest wątek zabawki i zabawy więc myślę go zostawić. Dzieci coraz starsze, coraz więcej mają ulubionych zabaw itp i będziemy się nimi dzielić a tak w wątku zakupowym zginie
 
reklama
a u nas nic nowego nie kupione :-( a mnie korci hehe ale sporo jest zabawek po michasi takich grzechotek no i musze znalesc nr 1 michaski
kula z kaczuszka w srodku, ktora plywa miska ja uwielbiala
 
Do góry