reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki i zabawy naszych dzieci

Cześć dziewczyny!
A co myślicie o matach edukacyjnych? Planuje zakup i nie wiem na którą się zdecydować. Doradzicie coś?
[FONT=&quot] FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST - KURIER (1619378996) - Aukcje internetowe Allegro[/FONT]
[FONT=&quot]ZABAWKI TINY LOVE INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA (1583005613) - Aukcje internetowe Allegro[/FONT]
[FONT=&quot]Mata Edukacyjna Kick & Discover Tiny Love MK (1615175620) - Aukcje internetowe Allegro tutaj podoba mi się ten element do kopania przez maluszka i ta poduszka na brzuszek[/FONT]
 
reklama
Zobacz załącznik 351760

a ja kupiłam muzyczny ogródek któraś dziewczyna o nim pisała :) myślę że fajna sprawa bo ma starczyć do 3 latek bo później służy jako blat
ja taki kupilam na chciny i prawde mowiac tatus malej na poczatku niechcial nic dla malej ani lazaczka ani tego ogrodka ale ja kupilam i tak i teraz on sie tym bawi a nie mala hahahaha wiec jak widac frajda nie tylko dla maluszka ;-)
Cześć dziewczyny!
A co myślicie o matach edukacyjnych? Planuje zakup i nie wiem na którą się zdecydować. Doradzicie coś?
[FONT=&quot] FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST - KURIER (1619378996) - Aukcje internetowe Allegro[/FONT]
[FONT=&quot]ZABAWKI TINY LOVE INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA (1583005613) - Aukcje internetowe Allegro[/FONT]
[FONT=&quot]Mata Edukacyjna Kick & Discover Tiny Love MK (1615175620) - Aukcje internetowe Allegro tutaj podoba mi się ten element do kopania przez maluszka i ta poduszka na brzuszek[/FONT]
ciezki wybor ostatnia ma fajne do kopania ale druga ma duzo gajnych wieszadelek a pierwsza ma super zyrafe ja sama bym niewiedziala ktora wziac :-)
 
Mi sie ta druga podoba najbardziej i tez ma do kopania element. Jest super tylko droga:-( ale jak na kaske nie patzrysz to ta druga najfajniesza:-)
 
joasienka1 - dzięki za namierzenie kolejnej fajnej maty edukacyjnej ;)

Ta druga mata jest fajna, ale stwierdziłam, że nie ma co przesadzać z ceną, bo wydatków jest dużo - tak więc odrzuciłam ją z moich typów. Ale dzięki joasience dalej muszę wybrać spośród 3 mat :p
 
YouTube - cwiczenia obrotowe

fajne ćwiczenia
my je stosujemy :-)

Ja też je stosuję :tak: Jak pokazałam Mai jak mkoże głaskać się po kolanku to teraz sama uwielbia to robić :-D:-D:-D:-D

nulini mam podobna hmm tylko gdzies mi sie zawieruszyla po misce hehe
ale mamy troche tego
Zobacz załącznik 353178Zobacz załącznik 353179Zobacz załącznik 353180 Zobacz załącznik 353181

My mamy tą grzechotkę-gryzaczek z żyrafką. Maja chętnie się nią bawi :tak:

Ja mam pełno zabawek po synku. Wszystkie wzięłam umyłam bądź wyprałam i teraz bawi się nimi Maja. Ale dostała takiego robaczka z Chicco, ktorym lubi się bawić (można go spokojnie prać w pralce):
E-ZABAWKA - CHICCO - 65472 GRZECHOTKA STONOGA

Poza zabawkami to bawimy się w:
"masażyki" - Idzie pani na szpileczkach ..
Idzie rak nieborak
Idzie kominiarz na drabinie ...
Tu sroczka kaszkę warzyła ...
Leciała mala biedronka i robaczki spotkała ...
Patataj patataj ...
itp. :-D
Oczywiście wszelki pierdziochy na brzuchu, szyi czy nóżkach są najlepsze i łaskotki. Maja głośno zaczyna się przy nich śmiać :tak::-D
 
reklama
Do góry