reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać

asiek1000

mama Juli & Leny
Dołączył(a)
9 Marzec 2008
Postów
3 504
Miasto
lubuskie
mamusie doradzcie prosze jakie zabawki sie u was sprawdzają i co warto kupić :-)
ja od siebie napisze ze Lenka bardzo lubi kule sensoryczne z fisher,cymbałki i benbenek tez sa fajne a dalej cała reszta jest dla niej jakby "niewidzialna":cool::crazy:

a i plastikowe warzywa starszej siostry tez są fajne , cały czas łazi z ogórkiem w buzi :)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
hmm moja ma dużo ulubionych zabawek :)))
najlepsza jest szmaciana lala :) wszędzie z nią łazi i trzyma ja zawsze za warkocz a nie za rączke :D
następnie chłopek z drewna, przywieziony z gór ale pewnie wszędzie takie są, taki pajacyk drewniany z długą rączką i dziecko go prowadzi a on jedzie bo ma zamiast nóg kułeczka (ale wytłumaczyłam :p) ona narazie bawi sie bez patyka :p
drewniane pudełeczko z klocuszkami, w pudełku otworki o różnych kształtach chyba wiadomo o czym mówie :)
uwielbia puzzle piankowe :p zgina je i gryzie :p
poza tym ostatnio lubi piłkę, raczkuje za nią jak szalona :D
noo i moja Maja kocha kabelki :p :{{ chociaż to nie za fajna zabawka :p

a tak w ogóle to zajmie ją wszystko :) butelki, woreczki, grzechotki:p
w sklepie podoba jej sie piesek uczniaczek ten z fisher price, ale narazie jej nie kupujemy :) może poprosimy na roczek :)

co do ksiązeczek, mąż przywiózł juz dawno cąły karton bajeczek dla dzieci, ale narazie dałam jej dwie o zwierzątkach i o stonodze, ale brak zainteresowania niestety, więc z tym sie wstrzymujemy ;p
 
Mojego małego to zawsze zajmą klamerki :) przypiąć do spodenek czy do kocyka czy nawet schować pod miseczke albo poprostu dać to układa przekłada chowa nawet przypina :) oprócz tego sprawdza sie taka fontanna z fishera co rzuca piłeczkami . Ma też grającą gitarke i saksofon przy muzyce których tanczy. CO do ksiązeczek to ma taka co są zwierzątka miekkie i z futerkiem i dodatkowo z dzwiekami jak sie nacisnie i przez to uczy sie jakie zwierzatko jaki odglos wydaje i np jak idziemy sie kąpać i ma gumową kaczuszke to mowi ka ka kfa. I nie wiem co jeszcze bo on ogolnie to potrafi sie sam soba zajac co by nie dostal :)
 
U nas piłki wszelkiego rodzaju, piłka grająca z Fisher price- tańczy przy niej jak szalona i gumowe zabawki do kąpieli. Aha i autaaaa!! A takto butelki, pudełka i wszystko co da się zjeść :)
 
A u nas łyżki, łyżeczki, garnki, coś co na długo przykuwa uwagę Malwisi to jakieś grające zabawki z przyciskami, ma taki telefon, co gra, liczy, literuje i małego "laptopa", podobny zestaw funkcji. Jeszcze jak się cos na wyświetlaczu wyświetla to jest dla niej supr :]
 
A u nas kierownica z fisher price, bardzo lubi książeczki takie twarde, ogląda i pokazuje paluszkiem zwierzątka itp., lubi siedzieć w aucie przy kierownicy to ulubione zajęcie...do tego lubi rwać trawę i kwiatki :)
 
U nas sprawdzają się kubeczki, z których buduje się wieżę lub wkłada jeden w drugi - wykorzystujemy je też do zabawy w piaskownicy, garnuszek na klocuszek z fp, piłki, od niedawna pluszowe zabawki -dobre do pokazywania części ciała, książeczki ze zwierzętami - dźwiękowe i z wierszykami o zwierzątkach typu Koziołek, Kwoka, zabawki piszczące do wody.
Od paru tygodni, zamiast zabawek, mała woli pokazywanie paluszkiem - trzeba jej mówić, co to jest lub pytać gdzie jest..... np. lodówka :)
 
a nie wiecie czy w auchanie mozna kupić jakieś fajne zabawki ? sprzedają tam fisher price czy cos podobnego? bo szczerze mówiąc nie orientuje sie, a mam zamiar dziś wybrac sie z Majką po jakąś super zabawke :) obiecałam sobie, ze jej kupie jak dostane pieniążki :D

byłam wczoraj w entliczku pentliczku, ale tam jest drogo ehh ;/ no cóż jak nie bede miała wyboru to coś tam kupie :p ale wolałabym nie przepłacać tak duzo ;/ w smyku ceny tez nie są rewelacyjne ;(
a własnie w auchanie podobno konkurencyjne ceny, tylko nigdy nie byłam na dziale zabawkowym i nie wiem co tam jest :p :D
 
reklama
witam,
młody bawi się najczęściej kreglem wali o wszystko :) ma też cynbałki które bardzo lubi ogolnie lubi przybory kuchenne garnki plastikowe pudełka drewniane łyżki wtedy siada na ziemi i stuka :) ksiązeczki o warzywach w twardej kładce tez go zajmą na chwilkę i tak jak któraś pisała klamerki gdy jesteśmy na dworze to niezła frajda. w gdy na spacer idziemy to zrywa kwiatki skubie trawkę i interesuja go wszystkie śmieci po drodze. mamy piłke z fp też zajmuje go na chwile ogólnie pobawi się wszystkim pod warunkiem ze nie wyciągamy wszystkiego naraz tylko co jakis czas chowam i daje inną zabawkę;)
misiunia w auchan są zabawki z wadera to piasku , fp znajdziesz napewno i ceny dobre .
 
Do góry