reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać

Max bawi się aktualnie:

figurkami Little People
firgurkami zwierząt zwłaszcza konikami
nadmuchanymi balonami
piłką
autami wszelkiego rodzaju
misiami naśladując odpowiednie odgłosy w zależności czy to słoń czy mysz itd.
ksiązeczkom uwielbia przekładać kartki
no i auto bubble go - uwielbia w nim jeździć na spacery!
a na dworze to na pierwszym miejscu są kamyki (??) przekładanie ich z miejsca na miejsce i stukanie o siebie, obrywanie winogron i wąchanie kwiatków :-)

Brak zainteresowania:
książeczki do kapieli dmuchane
takie obręcze które się wkłada kolejno na słupek nie wiem jak to nazwać ale pewnie wiecie o co chodzi
taki domek z kształtami do wrzucania
 
Ostatnia edycja:
reklama
taki domek z kształtami do wrzucania

Majka ma takie drewniane pudełeczko, co też wrzuca się klocuszki w różnych kształtach :) i ona je uwielbia :D:D:pPP


kurcze a ja nadal niezdecydowana... co polecacie: szczeniacza uczniaczka, misia edusia czy jakiś stoliczek edukacyjny? bo musze cos wybrać w koncu i sama nie wiem.. ;/
 
misiunia u nas szczeniaczek lezy w kacie bez zainteresowania, słonik edus tez, a stoliczek edukacyjny to hit ,uwielbia na długo zajmuje małego
 
dzięki za odpowiedź, ale już wczoraj byliśmy w sklepie i zakupiliśmy kierownice z fisher price, Maja sama sobie ją wybrała :p widziała ją wcześniej u naszej kuzynki i fajnie sie nią bawiła, a w sklepie chyba sobie co.s przypomniała i jak pokazywaliśmy inne zabawki to nawet sie nie spojrzała tylko kierownica i kierownica :p

szczeniaczek uczniaczek i miś -> stwierdziliśmy, ze mała nie bedzie sie jesszcze czymś takim bawić, nie umie ścisnąć rączki misia zeby grało więc trzebaby robić to za nią, więc tylko by sie patrzyła, a w kierownicy jest duzo przycisków i pokręteł:p
dziś rano sie ob udziła i ryk bo zobaczyła kierownice na podłodze, musiałam jej podać i spokój był :p nawet na jedzienie nie mogłam jej oderwać :D

stoliki też widzieliśmy fajne, ale może zaproponujemy komuś zeby na roczek kupił :)ogólnie z tego co zauwałyłam chodząc po działach z zabawkami to fisher price ma najlepszą(najdroższą swoją drogą) oferte, ich zabawki grają a NIE wyją !! :) bo niektóre to takie wyjce ze chyba bym zwariowała w domu :p
 
misiunia u nas kierownica to był hit...teraz mu się troszkę przejadła więc schowałam i wyjmę za jakiś czas znowu. Masz rację z tym fisherem drogie ale nie wyją...my mamy takie organki to musiałam tył zakleić, ale co zrobić jak małemu się podobały ;p

Teraz zabawa na całego kluczami wszelakiego rodzaju...skompletowałam mu zestaw takich nieużywanych ale gdzie tam od auta najlepsze. Bierze je i robi bum bum :)
my chcieliśmy mu kupić do spania owieczkę timmy bo bardzo lubi tę bajkę, ale się waham jeszcze.

A no i kiedyś dostał od babci używany namiot tomy http://www.zabawkiph.pl/tomy-domek-namiot-edukacyjny-delux.html# podobny do tego i teraz ma super zabawę z wkładaniem piłeczek. I lubi jeszcze taką drewnianą tabliczkę z której wyciąga się zwierzątka dostał w prezencie.

Zauważyłam, że Ci którzy mają do czynienia z małymi dziećmi kupują fajne prezenty. Nie chodzi o to żeby były drogie ale ciekawe.
 
Ostatnia edycja:
my własnie tez mamy takie organki, wyją jak nie wiem... ale Mai sie już znudziły ufff :p

dokładnie, nie wszystkie drogie są fajne ;/ ważne żeby dziecko sie zainteresowało a nie żeby miało znaczek firmowy i było drogie ;p
jak ktoś ma doczynienia z dziećmi to wie czym dzieci sie lubią bawić, bo panie w sklepie niekoniecznie zawsze dobrze doradzą, ekspedientki polecają jakieś zabawki bo np. dużo ludzi je kupuje, a kupowac może a dzieci niekoniecznie potem sie tym bawią :p

fajne są teraz drewniane zabawki :)
a te tablice z wyjmowanymi np. zwierzątkami mi sie podobaja ale Maja jeszcze sie nie będzie bawić czymś takim ;/
 
my własnie tez mamy takie organki, wyją jak nie wiem... ale Mai sie już znudziły ufff :p

dokładnie, nie wszystkie drogie są fajne ;/ ważne żeby dziecko sie zainteresowało a nie żeby miało znaczek firmowy i było drogie ;p
jak ktoś ma doczynienia z dziećmi to wie czym dzieci sie lubią bawić, bo panie w sklepie niekoniecznie zawsze dobrze doradzą, ekspedientki polecają jakieś zabawki bo np. dużo ludzi je kupuje, a kupowac może a dzieci niekoniecznie potem sie tym bawią :p

fajne są teraz drewniane zabawki :)
a te tablice z wyjmowanymi np. zwierzątkami mi sie podobaja ale Maja jeszcze sie nie będzie bawić czymś takim ;/

Nadia jak się u znajomych miała bawić taką tablicą to wszystkie zwierzaki poobgryzała :p

U nas z prezentów Nadulcia ma dostać ponoć coś na biegunach, konik lub coś innego, no i chyba kartę podarunkową do smyka, z tego co wiem, a pozostałych prezentów nie wiem i nie mam pojęcia co powiedzieć jak się ktoś pyta. Aaa i sorter, bo to już złożyłam zamówienie u mojego taty ;) Ale nadal nie wiem co my mamy kupić naszej księżniczce. Może się skuszę na tę kierownicę, o której piszecie :) A ten namiot świetnie się prezentuje jak widzę :)
 
od nas dostała własnie kierownice, przed urodzinami bo Majka wcale nie miała takich zabawek, same grzechotki i jeden sorter, a tak to nic dla dziecka w jej wieku:p:))
 
reklama
Misiunia Nadia dostała od nas teoretycznie kotka na urodzinki, bo jak widziała u kogoś kociaka to aż się trzęsła i tylko patrzyła jakby przytulić. A że ja jestem kociarą straszną to z mężem kilka miesięcy się zastanawialiśmy i to jest prezent główny dla Niuni:
DSC00679.jpg
 
Do góry