reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać

co na gwiazdke dla szkrabów? ja nie mam pojecia a wszyscy dookola pytaja od nas sanki od prababci dino bazyl ten zielony chyba tak sie nazywa a teraz jeszzce chrezsna pyta co mu kupic a ja mam dziure w glowie ... co polecacie bo watek umarl :) czas go odnowic:)
 
reklama
Ja kupuję odkrywczy domek kiddielandu, ma wiele pozytywnych opinii. Karolinka bawiła się kiedyś podobną zabawką w hurtowni dzidziowej i bardzo jej się podobała.
Myślę, że odpowiedni byłby też początkowy zestaw lego duplo, który ma około 30 elementów. Karolinka może jeszcze nie umie układać takich klocków, ale rozkładanie ich idzie jej całkiem sprawnie. ;)
 
czesc dziewczyny
u nas buldozek byl przez 5 lat te pieski dlugo nie zyja tzn okres 10 lat bywa takim przewaznie maksymalnym i pamietajcie ze tez miewaja problemy ze zdrowiem no ale kto ich nie ma.., jak nasza pola podrosnie to kupimy buldozka bezowego ostatnio byl podpalany bo to sa na prawde fajne pieski i niezbyt wymagajace, wiem ze misiunia wspominala o labradorze to sa juz duze psy i maja inne wymagania choc oczywiscie jak i dla mnie kolejne w checi do posiadania :)
jesli chodzi o swieta to my kupilismy corce sanki tylko na razie sniegu nie ma :) no ale..moze jeszcze cos spadnie, dostanie tez wlasnie klocki lego duplo takie wieksze do ukladania bo takie lubi jak jest w przychodni lekarskiej to ciagle sie do nich dobiera by ukladac a ja sie wtedy denerwuje ze ona uklada je razem z zarazkami no ale coz
milego dnia
 
My na mikołaja nic nie kupujemy. Dziadek mu kupił mały warsztat którym się już bawi, a chrzestna coś mu tam kupiła, więc my coś pod choinkę uszykujemy, ale nie wiem co. Mi się podoba z fishera tor w kółkowicach ale mąż jest przeciwny...nie wiem sama...
 
mamy to mały przepada za tym
Ośmiorniczki do kąpieli - Tomy - Zabawki na prezent dla dziecka - sklep z zabawkami.

polecam te kostke
Eichhorn Kostka Edukacyjna 2235 - Ceneo.pl

u nas zabawki typu szczeniaczek uczniaczek leżą w kącie zigonorwane, żadne pluszaki
Franko jakoś nie szaleje za nimi

my chcemy to
Brimarex Drewniany Labirynt Farma - sklep internetowy

to słyszałam ze dzieci przepradają za tym

Fisher-Price Świnka skarbonka P6675 - Zabawki dla najmłodszych - Sklep internetowy Agito.pl

no i książeczki nasz mały uwielbia każde i w każdej ilości

mam nadzieje że na coś się przydadzą podpowiedzi
 
No i zamówiłam prezent pod choinkę żółwia Alberta z e-edu. Ciocia planuje mu kupić zabawkowego laptopa, a dziadek jakieś auto, takie duże żeby w nim jeździł...ach ci dziadkowie syna nie ma to teraz wnuka rozpieszczać będzie i swoje marzenia realizować ;p hihih
A 6cio letniej kuzynce Olka zwierzaczka niemowlaczka, a chrześniakowi męża jakieś klocki konstrukcyjne, pomysłowe i niedrogie a on i tak już nowoczesnych zabawek ma, a swojemu chrześniakowi 5letniemu zestaw dentystę z ciastoliny. Powiem Wam tyle 230zł nie ma :) ale radość dzieci bezcenna ;p

Akderk te ośmiorniczki też mi sie podobały, ale nasze dziecko i już bez tego nie chce wychodzić z kąpieli a ma w wannie tylko konewkę, kaczkę gumową i żółwia nakręcanego...:)
 
my kupiliśmy ośmiorniczki do kąpieli wspomniane wyżej :) jeszcze nie dostała, bo Mikołaj przychodzi w weekend :D ale mysle ze to fajna zabawka ;)

misia uczniaczka itp nie braliśmy pod uwagę, bo Majka by sie tym nie bawiła :p
 
znacie jakies książeczki ze zwierzątkami domowymi ze wsi )typu kura, kot, pies , królik ??bo małeg tylko interesują mamy 3 ale już znam je na pamięć :-D
 
reklama
Do góry