reklama

Zabawki ogrodowe i trampoliny

reklama
Od
12 Kwiecień 2017
Postów
4
Odpowiedzi
0
#2
Też mam właśnie taki zamiar. Słyszałam od znajomej, że takie trampoliny są uwielbiane przez jej dzieci. Dzieci mogą poskakać i wyszaleć się za wszystkie czasy, także może będą w końcu mniej broić w domu :D oprócz tego jest to też na pewno jakaś szansa, żeby więcej czasu spędzały na powietrzu, niż w domu bo czasami naprawdę trudno je odgonić od telewizora czy komputera
 
Od
10 Kwiecień 2017
Postów
2
Odpowiedzi
0
#4
@Qarolina8Q też mam taki problem ze swoimi, że cały dzień nos w tablet, a, że ogród duży to warto go wykorzystać na zabawę na świeżym powietrzu.
 

etie

Zaciekawiona BB
Od
30 Październik 2012
Postów
52
Odpowiedzi
1
#8
My mamy fajną matę do zabawy na dworze, coś na wzór gry "w klasy". Chicco wpadło na taki pomysł, żeby tą znaną zabawę zmodernizować i na kolorowej elektronicznej macie dzieci mogą skakać żeby podnieść monetę, słuchając odgłosów i nazw zwierząt, na które skoczyły. Można też rzucać kostka i wykonywać wylosowane ćwiczenie. Każda forma zabawy na świeżym powietrzu jest przez nas mile widziana, dlatego szukamy zabawek, które zaciekawią na dłużej i wywołają reakcję na jakąś akcję.
 
Od
1 Sierpień 2017
Postów
94
Odpowiedzi
0
#9
Może trampolina na samym końcu, natomiast faktycznie takich ciekawych zabawek do grodu jest wiele, począwszy od zjeżdżalni, basenu oraz piaskownicy :)
 
reklama
Od
27 Wrzesień 2017
Postów
12
Miasto
Gdynia
Odpowiedzi
0
#10
My mamy tylko ogrodzony kawałek pod balkonem w takim małym bloku, więc trampoliny nie ustawię bo dzieci oknem wskoczą :D Ale ojciec im zrobił z zeszłym roku wioskę indiańską postawił kolorowe "totemy" ze styropianu, zrobił tarczę do strzelania z łuku i chcemy im dokupić namiot albo jakies tipi, coś tak to: ene-due.eu/product-pol-11428-HAPE-namiot-dzieciecy-TIPI-czerwony.html - myślę, że takie tematyczne rozwiązania mogą być fajne. jakiś ogródek w stylu pirata można też fajnie zrobić :)
 

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry