reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Zabawki ogrodowe i trampoliny

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mazak100, 10 Kwiecień 2017.

1. mazak100

mazak100

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Nie lubię tego Nie lubię tego x 1
    • Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 1
    • Lista
  2. Qarolina8Q

Qarolina8Q

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też mam właśnie taki zamiar. Słyszałam od znajomej, że takie trampoliny są uwielbiane przez jej dzieci. Dzieci mogą poskakać i wyszaleć się za wszystkie czasy, także może będą w końcu mniej broić w domu :D oprócz tego jest to też na pewno jakaś szansa, żeby więcej czasu spędzały na powietrzu, niż w domu bo czasami naprawdę trudno je odgonić od telewizora czy komputera

3. reklama
  4. katasia900

katasia900

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Świetny pomysł i świetna oferta tej firmy. Muszę przejrzeć i wybrać coś dla mojej księżniczki :D

5. mazak100

mazak100

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @Qarolina8Q też mam taki problem ze swoimi, że cały dzień nos w tablet, a, że ogród duży to warto go wykorzystać na zabawę na świeżym powietrzu.

6. Przyszłytata92

Przyszłytata92 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. babyshower

babyshower Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zabawek ogrodowych dla dzieci jest mnóstwo. To nie tylko piaskownice czy grabki. O takich zabawkach, które przydadzą się w ogrodzie można przeczytać na Link do: Jakie zabawki ogrodowe pokochają dzieci? . Wszystkie niezbędne maluchom akcesoria zostały tam opisane.

8. offieczka

offieczka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj, piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina, basen, domek... Jest w czym wybierać!

9. etie

etie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    My mamy fajną matę do zabawy na dworze, coś na wzór gry "w klasy". Chicco wpadło na taki pomysł, żeby tą znaną zabawę zmodernizować i na kolorowej elektronicznej macie dzieci mogą skakać żeby podnieść monetę, słuchając odgłosów i nazw zwierząt, na które skoczyły. Można też rzucać kostka i wykonywać wylosowane ćwiczenie. Każda forma zabawy na świeżym powietrzu jest przez nas mile widziana, dlatego szukamy zabawek, które zaciekawią na dłużej i wywołają reakcję na jakąś akcję.

10. reklama
  11. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może trampolina na samym końcu, natomiast faktycznie takich ciekawych zabawek do grodu jest wiele, począwszy od zjeżdżalni, basenu oraz piaskownicy :)

12. Zuzacka

Zuzacka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy tylko ogrodzony kawałek pod balkonem w takim małym bloku, więc trampoliny nie ustawię bo dzieci oknem wskoczą :D Ale ojciec im zrobił z zeszłym roku wioskę indiańską postawił kolorowe "totemy" ze styropianu, zrobił tarczę do strzelania z łuku i chcemy im dokupić namiot albo jakies tipi, coś tak to: ene-due.eu/product-pol-11428-HAPE-namiot-dzieciecy-TIPI-czerwony.html - myślę, że takie tematyczne rozwiązania mogą być fajne. jakiś ogródek w stylu pirata można też fajnie zrobić :)

Poleć forum