reklama

Zabawki ogrodowe i trampoliny

reklama
Rozwiązania
0
Też mam właśnie taki zamiar. Słyszałam od znajomej, że takie trampoliny są uwielbiane przez jej dzieci. Dzieci mogą poskakać i wyszaleć się za wszystkie czasy, także może będą w końcu mniej broić w domu :D oprócz tego jest to też na pewno jakaś szansa, żeby więcej czasu spędzały na powietrzu, niż w domu bo czasami naprawdę trudno je odgonić od telewizora czy komputera

Rozwiązania
0
Świetny pomysł i świetna oferta tej firmy. Muszę przejrzeć i wybrać coś dla mojej księżniczki :D

Rozwiązania
0
@Qarolina8Q też mam taki problem ze swoimi, że cały dzień nos w tablet, a, że ogród duży to warto go wykorzystać na zabawę na świeżym powietrzu.

offieczka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Oj, piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina, basen, domek... Jest w czym wybierać!

etie

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
My mamy fajną matę do zabawy na dworze, coś na wzór gry "w klasy". Chicco wpadło na taki pomysł, żeby tą znaną zabawę zmodernizować i na kolorowej elektronicznej macie dzieci mogą skakać żeby podnieść monetę, słuchając odgłosów i nazw zwierząt, na które skoczyły. Można też rzucać kostka i wykonywać wylosowane ćwiczenie. Każda forma zabawy na świeżym powietrzu jest przez nas mile widziana, dlatego szukamy zabawek, które zaciekawią na dłużej i wywołają reakcję na jakąś akcję.

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Może trampolina na samym końcu, natomiast faktycznie takich ciekawych zabawek do grodu jest wiele, począwszy od zjeżdżalni, basenu oraz piaskownicy :)

reklama
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
My mamy tylko ogrodzony kawałek pod balkonem w takim małym bloku, więc trampoliny nie ustawię bo dzieci oknem wskoczą :D Ale ojciec im zrobił z zeszłym roku wioskę indiańską postawił kolorowe "totemy" ze styropianu, zrobił tarczę do strzelania z łuku i chcemy im dokupić namiot albo jakies tipi, coś tak to: ene-due.eu/product-pol-11428-HAPE-namiot-dzieciecy-TIPI-czerwony.html - myślę, że takie tematyczne rozwiązania mogą być fajne. jakiś ogródek w stylu pirata można też fajnie zrobić :)