reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki ogrodowe i trampoliny

Osobiście nie mam nic przeciwko tego typu zabawkom ogrodowym, natomiast warto przyjrzeć się ich jakości i postawić na bezpieczeństwo, od tego zacznijmy. Oprócz trampoliny obowiązkowo również warto postawić na basen :)
 
reklama
Najlepsza zabawka do ogrodu to chyba trampolina, przynajmniej u nas na ogrodzie króluje od 7 lat, zabawka nie do znudzenia, wiec zeby nowa zabawka wygrała z trampoliną lub tabletem;) mamy wyzwanie, tez szukamy niebanalnych wciągających zabawek. Ciekawą ofertę z takimi zabawkami do ogrodu znalazłam tu zabawkiogrodowe.com, a w zasadzie koleżanka mi ich pokazała. Aha i polecam hamak, też jest często oblegany przez dzieciaki.
 
My mamy trampolinę i zgodzę się, że to jest hit wszech czasów - 2 maluchy skaczą, nastolatka skacze, mąż skacze :D teraz mamy większy ogród i wymieniony wcześniej skład rodziny pokochał również latawce - polecam! A moje maluchy, które same jeszcze nie umieją puszczać latawca klasycznie polubiły piaskownicę. Na ene-due.eu kupiłam im różne zestawy foremek - "kuchenne" "ogrodowe" i inne. Także ja jestem zadowolona - cała rodzina na podwórku :D
 
Akurat z trampolinami trzeba uważać. Bywają niebezpieczne... MOim zdaniem lepsze mogą być takie domki woodandplay.pl/Domki-Drewniane-c32 :)
 
Ostatnia edycja:
Akurat z trampolinami trzeba uważać. Bywają niebezpieczne...
Jest pożyteczna i zdrowa, o ile użytkowana zgodnie z przeznaczeniem ;)
Więc tak jak pisałaś, trzeba uważać, ale to nie znaczy "nie używać", a raczej "nie spuszczać malucha z oczu", zadbać, by była stabilna, nie przewróciła się itd.
 
Zgadzam się całkowicie z moją przedmówczynią :) Świetne są też takie meble ogrodowe focusgarden.pl :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry