reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Sabinko no to teraz ja:tak:
Niebrzydkie ale nie na teraz
Ta firma black... do bani szafki obijają o wnętrze poza tym nie masz gwarancji na dłuzszy okres czasu
Mirka ma racje ja mam z tej seri która pokazała to jest kolor patyna(czyli u nich taki miodowy brąz)możesz szafy pax do tego w tym samym kolorze zakupić, potem biurko jak Kapik bedzie starszy + kolorowe dodatki.Ja tak mam komody, szafy pax, szafki, z mamuta mały stolik+krzesełko+pojemniki kolorowe.Łóżko polecam takie rosnace jak pisała Mirka lub ja mam kura (znajdź sobie)jakby 2-pietrowe pomalowane na patynę(tylko tam tę bejce do drewna dostaniesz)
Ja bym kupiła z Ikea(na szafy np 10 lat gwarancji)

Elbra gratulacje dla szczesliwych rosddziców:-)
 
reklama
Sabinko i te meble jak kompletujesz to raz nie wydasz na raz kupę kasy, bo po co teraz biurko lepsza komoda a dwa zawsze możesz kolejne etapy dokupywać i nie sa to meble bardzo drogie
 
cholercia dalej mam problem z meblami dla Kapika:-)
i nic nie moge wybrać:-)


to narazie propozycja jeszcze wam tu kilka wkleje;-)
znalazłam piękne ale cena mnie zabiła wiec musiałam zrezygnowac:-( ale cudne były...:-(

a co myślicie o takich??? :
meb.jpg

Sabinko co do tych mebli to mi sie podobaja :-) moze lozko troche za brazowe,ale jest si ten komplet
ale...dla rocznego dziecka nie za bardzo
ja wlasnie Milenie bede urzadzac pokoj na poczatku przyszlego roku,bo tutaj po nowym roku sa mega wyprzedaze,i wlasnie juz bedzie miala biurko itd. bo duza z niej dziewczynka,rysuje mi na podlodze zgarbiona,albo przy moim biurku i widze ze dla 3 latki taki pokoj bylby bomba,ale dla roczniaka nie :no:

szczerze powiedziawszy urzadzic pokoj rocznemu dziecku to nie lada wyzwanie:sorry2:

Women zabawka super:-)
a co do imprezy to my roczek Milenie wyprawialismy w restauracji,miala piekna suknie i bylo super:-) i zaluje ze Hania nie bedzie miala takiego roczku,z rodzina,bo pierwsze urodziny sa raz w zyciu
szkoda mi ze z powodu pobytu zagranica bedzie miala mala domowa imprezke,ale i tak postaram sie by byla bombowa:-) i suknie tez jej kupie:blink:
tylko,szkoda ze najblizszej rodziny z nami nei bedzie:-:)-(
 
Women, super zabaweczka dla Dorianka:-) Co do imprezy to robimy w domu. Na razie na liście jest 16 osób. Nie mam pojęcia jeszcze co kupimy, ale mam jeszcze chwilkę. Roczk jest tylko raz i chcemy go uczcić:-)

Sabinka, podpisuję się pod dziewczynami. Te mebelki, które Mirka wkleiła super:-)
 
Sabinko a mi sie te mebelki podobaja:tak: Co to mebli z IKEA to sa tak oklepane, ze w kazdym domu juz sa:-p , ja mam tez w pokoju malej i teraz juz bym ich nie kupila:-p
 
Elbra ta zbera sie obraca 360 stopni i mozna na niej skakać góra dół

Sabina mi sie te meble podobaja bardzo.

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi w sprawie roczku
 
Laseczki dziękuję Wam wszystkich za odpowiedzi..niestety swojego typu dalej nie mam ale to dlatego że czasu nie miałam:-) meżuś sobie ma w tym tyg. wziaśc opiekę na Kapikiem 2 dni wiec pokeżdzę po sklepach:-)
kurcze te z Ikei jakoś do mnie nie przemawiają;/ ja to wogóle wybradna jestem :_) nie wiedzieć czemu podobają mi się te z jakimiś chorymi cenami:-) hehe o któych moge zapomnieć;-)
 
Sabinko a może zwykłe sosnowe na zamówienie albo już gotowe?
Tamte nie sa brzydkie ale łóżko napewno nie na teraz no i ja mam już przykre doświadczenia z prywaciarzami więc wolę ze sklepów typu Ikea bo tam mam długą gwarancję i jak coś się odwidzi mi to oddaję tak poprostu w terminie:tak:
 
reklama
sabinko mebelki mi się podobają :tak::-), ale laski maja chyba racje że dla rocznego dziecka nie ma co jeszcze urządzać pokoju,:sorry2:my w przyszłym roku (pod koniec) pomyślimy o meblach , mężulo bedzie robił , musze tylko narysowac projekt i wybrać płyte :-D:-D

co do roczku to u nas impreza w domku:-) , prawie 30 os:baffled:,wypas torcik (zamawiamy tam gdzie nasz ślubny) :-D, kawusia , potem kolacja , mnustwo balonów itp . bedzie super :cool2::-):-D;-)
 
Do góry