reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

My wybraliśmy wózek quinny juz jakiś czas temu. Mają go nasi znajomi i bardzo go sobie chwalą. Poza tym mąż dostał od znajomych fotelik maxi cosi więc możliwośc wyboru wózka też już mieliśmy ograniczoną. Poza tym szukałam wózka, który będzie lekki (mieszkam na 3 piętrze), zwrotny, stabilny i który sprawdzi mi się na np. leśno- polnych terenach. W sumie pozostał nam tylko wybór koloru:-)
 
reklama
bira jaki model quinny chcesz kupic?
ja mam buzza
wozek jest super, nieprawda jest ze gondola jest mala ( maly i tak juz jezdzi w spacerowce) jedyne co bym zmienila to wymienila kolko przednie na pompowane ale to co jest i tak dawalo rade na kamieniach czy polach
no i siedzisko jest kubelkowe co znaczy ze nie rozklada sie na plasko tylko dziecko ma zgiete nozki, ale to wcale nie przeszkadza a jakby co zawsze mozna wlozyc poduche pod pupe i sprawa zalatwiona
POLECAM ten wozek z czystym sercem

jesli chodzi o spacerowki ( bo nie ma sie co oszukiwac gondola to tylko kilka miesiecy) to baaardzo podobala nam sie tez jane slalom pro
jest najlzejszym wozkiem na rynku, 3 pompowane kola, super zwrotny etc
ale wybralismy buzza ze wzgledu na to ze na jane nie mozna zamontowac fotelika maxi cosi, ktory mielismy juz wczesniej oraz gondola jest po prostu brzydka :cool:

jednak teraz prawdopodobnie kupie podwojna spacerowke wlasnie jane
..:: BOBO W
 
kurde wlasnie widze ze obcielo mi polowe postu!!!!! ( ale wklejam JESZCZE RAZ CALOSC)


bira jaki model quinny chcesz kupic?
ja mam buzza
wozek jest super, nieprawda jest ze gondola jest mala ( maly i tak juz jezdzi w spacerowce) jedyne co bym zmienila to wymienila kolko przednie na pompowane ale to co jest i tak dawalo rade na kamieniach czy polach
no i siedzisko jest kubelkowe co znaczy ze nie rozklada sie na plasko tylko dziecko ma zgiete nozki, ale to wcale nie przeszkadza a jakby co zawsze mozna wlozyc poduche pod pupe i sprawa zalatwiona
POLECAM ten wozek z czystym sercem

jesli chodzi o spacerowki ( bo nie ma sie co oszukiwac gondola to tylko kilka miesiecy) to baaardzo podobala nam sie tez jane slalom pro
jest najlzejszym wozkiem na rynku, 3 pompowane kola, super zwrotny etc
ale wybralismy buzza ze wzgledu na to ze na jane nie mozna zamontowac fotelika maxi cosi, ktory mielismy juz wczesniej oraz gondola jest po prostu brzydka :cool:

jednak teraz prawdopodobnie kupie podwojna spacerowke wlasnie jane
..:: BOBO W�ZKI DZIECI�CE ::.. ► Bebe Confort Mutsy Peg Perego: POWERTWIN 2007

super jest tez wozek mutsy 4rider ale KONIECZNIE z 4 kolami pompowanymi
tak jak urban rider- ten ze skretna osia to dla mnie jakas porazka tak ten jest super
minus to to ze troche ciezki :confused2:

a na gorskie wyprawy polecam x-landery- nie maja problemow z zadnymi wertepami :-D
..:: BOBO W�ZKI DZIECI�CE ::.. ► Bebe Confort Mutsy Peg Perego: X1 2007 g��boko-spacerowy

i co do fotelika wpinanego w stelaz to owszem jest to przydatna rzecz ale nie jest to priorytet, dzieciaki jezdza tak tylko do jakichs gora 4-5 miesiecy i to na zakupy ewentualnie, potem jest im po prostu niewygodnie a na spacery i tak chodzimy w gondoli
takze fajnie jak pasuje ale patrzac z perspektywy czasu nie jest to super wazne :-)
 
Sugar
my wlasnie jedziemy dzis ogladac ten model jane, ktory wkleilas, tylko nie wiem czy w przypadku blizniat sie sprawdzi?? Czy oba siedziska rozkkladaja sie do pozycji lezacej? Nie wiesz , czy mozna instalowac do jane wlasnie maxi-cosi?
 
Świetne są te x-landery:tak:!!! Spodobały mi sie! Ja potrzebuje taki na wertepy właśnie:-D
Zastanawiam sie, jeszcze co do trójkołowców, czy one nadaja sie na zime, bo słyszałam ze niezbyt dobrze sie je prowadzi na sniegu...
 
ja ma 3 kolowca i na sniegu prowadza sie ok
ale ten 4kolowy xlander przejdzie kazda gorska przygode :rofl2:

do jane nie mozna instalowac maxi cosi ( dlatego kupilismy jednak buzza bo juz mielismy maxi cosi) ale tak jak pisalam teraz patrzac z perspektywy to nie jest priorytet z tym fotelikiem
do jane kupujesz ichni fotelik i jest ok
w tym sklepie sa takie wlasnie ( co prawda nie jest on najtanszy i taniej mozna znalezc na allegro ale tam sa pokazane wszystkie modele )
jane rozklada sie na plasko
proponuje pojsc do sklepu i pojezdzic wozkami i podotykac
jesli chodzi o jane to polecam
quinny tak samo
zalezy co kto chce

ja raczej kupie taki jane dla dwojki
 
Sugar
ogladalam dzis ten jane nie rzucil mnie na kolana:no:
ja narazie obstaje przy Tfk dla blizniat jakbym miala pojedynczy kupic to tylko Quinny:tak:
 
reklama
jak dla mmnie jesli chodzi o LEKKOSC ( najlzejszy jaki jest), FUNKCJONALNOSC ( rozkladana na plasko duza spacerowka, pompowane kola, resory i duzy kosz) to jest super
a uwierz ze ja chyba ztestowalam wozkow z 20 ;-)
minusem jak dla mnie jest brzydka gondola( jesli mialabym kupowac to sama spacerowke) no i ewentualnie brak montazu maxi cosi ale to jest do przezycia
quinny tak ale tylko buzz ktorego w koncu kupilam speedi jakos mi sie wogule nie podobal
no i tyle
teraz gdybym miala kupowac to wybieralabym: jane-slalom pro, buzz albo mutsy 4 rider z pompowanymi kolami :-)

a co to jest to Tfk????
 
Do góry