reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Sugar
tu masz linka do TFk , mi konkretnie o ten model chodzi, ale po lewej stronie mozesz zobaczyc reszte modeli
http://www.buggy.de/twinnertw.php

Co do tych jane ogladalismy dzis Powertwin to jest odpowiednik tego Slalom pro , tylko , ze dla blizniat a raczej bardziej dla rodzenstwa, no i faktycznie waga mala, kola w miare...tylko, ze nie ma w obu siedziskach pozycji lezacej no i bardzo mala przestrzen miedzy dziecimi...
A drugi jeane dla blizniat to Twin Two, wiecej przestrzeni, ale po zlozeniu zajmowal by chyba caly samochod:szok:masakra no i ten ma 4 kola.
Zastanawia mnie jak taki dlugi wozek radzi sobie z kraweznikiem:baffled:
 
reklama
Sugar- co do mutsiaka z tylną osią skrętną to się nie zgodzę z Tobą. dla nas to rewelacja, a używamy go już ponad rok. blokada osi jest w zasięgu. boję się jak będzie mi się prowadził wózek ze skrętnymi przednimi kolami, bo kupujemy concord fusion.
 
kazdy ma swoje typy wozkow ktore mu sie podobaja i nie
kaska76 Tobie prowadzi sie super mnie nie
dla mnie to kolubryna i b szybko dalam sobie spokoj
no i za ciezki!!!
mozliwe ze trzeba sie przyzwyczaic ale mi nie przypadl do gustu wcale :happy2::happy2:

powertwin dla rodzenstwa oczywiscie
z tego co wiem oba siedzenia rozkladaja sie na full
nie wiem, sprawdze
ale i tak wydaje mi sie to malo prawdopodobne zeby oba bable spaly jednoczesnie w wozkach ;)
ja patrze ze wzgledu rodzenstwa, Ignacy bedzie juz duzym chlopcem a mala najpierw w foteliku a potem dopiero w spacerowce wczesniej po prostu w gondoli od buzza bo mlody w parasolce jakby co
 
te tfk wygladaja fajnie ale mam obawy co do dwojki madralinskich i ciekawskich dzieciakow obok ;-)
zawsze obcy nos czy ucho sa bardzo pociagajace ;-)
wiem bo nasza znajoma ma taka parke i taki wozek
 
Sugar
masz racje, ten powertwin dla rodzenstwa ok , ale dla blizniat chyba nie za bardzo, a siedziska nie rozkladaja sie w nim na full. Ale raczej Twoj starszak nie bedzie potrzebowal tej funkcji;-) Ten drugi jane Twin Two rozklada sie na full, no i ma wiecej miejsca, moze ten tez sobie obejzyj. Co do Tfk to faktycznie dla rodzenstwa rozniacego sie wiekiem sie nie nadaje, ja tez na Twoim miejscu obstawalabym za wozkiem jeden za drugim:tak:
 
ten twin duo odpada ze wzgledu na male kolka
dziewczyny kupujcie POMPOWANE kola! no chyba ze bedziecie jezdzily tylko w miescie po odsniezonych chodnikach , ale to juz jak uwazacie ;-)
blizniaki tez nie pogardza zlapaniem za ucho swojej/swojego odbicia :-D:-D
jakby co to poczytajcie sobie o pomyslach takich malolatow na watku "dzieci rok po roku" hehe
 
Sugar -pewnie, każdy ma swoje typy. fakt - jest ciężki. my przy kupnie patrzyliśmy, który wóżek zmieści siędo naszego "przeogromnego" bagażnika. a teraz patrzymy za najszerszym siedziskiem, bo Tytkowi wózio jeszcze dluuugo niestety posluży.
 
My zaczynamy poważnie zastanawiać się nad tym X-landerem. Mężowi podoba się nawet bardziej niż quinny. I jest chyba lepszy na wertepy od "Q". Teraz musze tylko namierzyć sklep w Łodzi lub w okolicach, gdzie te wózki można zobaczyć na żywo i porównać.
 
reklama
Kurczę, mi się też baardzo podoba ten X Lander :) Zwłaszcza że mieszkamy w górzystym terenie :) Jeszcze ten TFK wygląda nieźle.
Jak jest ze stabilnością i prowadzeniem trójkołowych?
 
Do góry