reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
a co myślicie o tym


Shot at 2007-06-30
my.php
 
A mi pasuje i rączka pojedyncza i dwa oddzielne uchwyty, ale te kółeczka są trochę, małe...tzn. mogą być jeżeli używasz tylko w mieście i na płaskim, ale zważając na jakość chodników w wielu miejscach, to lepiej mieć większe kółka, które dają większą stabilność.
 
ja zdecydowana byłam do wczoraj na mutsy urban rider lub quinny buzz, ale wczoraj miałam przyjemność pojeżdzic z córcią przyjaciółki właśnie tą loolą i jestem zachwycona.Ten wózeczek jest bardzo lekii i delikatny,idealny do miasta.W sumie zadnych spacerów po lesie nie planuje,raczej wszędzie chodniki i uliczki osiedlowe,takze jak dla mnie idealny.tertaz jest ,moim faworytem:-):tak:
 
Dziewczyny, ja miałam wózek, który pokazała giyoshi, Anmar Leon i dla nas był super.Minus był taki, że ledwo nam się mieścił do bagażnika, ale nie jeździliśmy zbyt często jak Oliwka była malutka, więc dało się przeżyć ;-).Z tym, że koła z piankowych wymieniliśmy na pompowane, co wiązało sie z dopłatą 50 zł, ale to i tak atrakcyjna cena za wózek.Wprawdzie od jakiegoś czasu jeździmy w spacerówce (Baby Design Rider), ale Anmara trzymamy na zimę i zaśnieżone chodniki :tak:
 
ja jednak zostanę przy Looli
już sie z męzem naradziliśmy
i ustaliliśmy ze w naszym przypadku ten wózeczek będzie najwygodniejszy
dużo jeżdzimy samochodem-
a ten wózek zajmuje bardzo mało miejsca,
jest lekki co ułatwi mi znacznie wniesienie go na 3 piętro
poza tym podoba mi się jego linia
no i to chyba na tyle....

Mutsy tez jest super,ale wkurza mnie że "wszędzie ich pełno'
gdzie nie spojrzysz to mutsy jedzie.....
 
inna 22 :) muszę pokazać Twój post mojemu M. Jesli jesteś zadowolona z tego wózka a cena bardzo atrakcyjna to nic tylko kupować:-)
 
reklama
Pati26 co do wozeczka - loola - masz racje :-)
ja czytalam chyba o wszystkich mozliwych wozkach i loola wydaje mi sie najbardziej odpowiedni - lekki, po zlozeniu zajmuje malo miejsca i do tego jest bardzo ladny
ogladalam go na zywo i po prostu mnie zachwycil :-):-):-)
 
Do góry