reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

my kupilisma quinny freestyle ze wszystkim tzn spacerowka , gondola , maxi cosi , przeciw deszczowe itp za 649 euro
i jest super
ale to wszystko zalezy od tego co chcesz z dzieckiem robic
 
reklama
Ja ostatnio byłam na etapie trójkołowca, nawet mojemu mezulkowi zaczeły sie podobać. Jednak coraz bardziej podoba mi się implast bolder 4 i chyba na nim stanie ostatecznie. Martwie sie troche bo ostatnio jak go ogladałam w sklepie to jakoś tak ciezko skręcał i teraz nie wiem czy to po prostu był jakis felerny model czy one tak mają. Moze któras z was ma doświadczenia z tym wózkiem? Podoba mi sie ze nie jest ciezki, ma fajne kólka, ogólnie ciekawy wygląd, tylko nie wiem co z tą skretnościa..
9.jpg
 
Jagoda, ja też ogladałam ten wózek, ponieważ strasznie mi sie spodobał, ale niestety te koła go przekreśliły, ponieważ były mało skrętne. Także ten model, który oglądałaś raczej nie był felerny, tylko "one tak mają";-)
 
Bira szkoda ze te koła są takie kiepskie bo wózek jest sliczny. Ostatnio ogladałam implast volant i świetnie się go prowadzi, co prawda przednie kółka sa mniejsze niż w bolderze, i nie wiem czy przypadkiem nie za małe. Na razie zostaję przy volancie, chyba ze mój meżulek go przekreśli z jakiegoś powodu:szok::-D
223613899
 
co do volanta to ma go dziewczyna od grudniowek i wszystko bylo ok
ale jakos narzeka na techniczne niedorobki
ze cos jej tam puka albo stuka etc
jakby co moge dac wam do niej cynk
 
Jednak wybralismy zupełnie cos innego:szok: Kupilismy taki wózeczek:

219783886_6


Przewazyly te koła, świetnie sie go prowadzi, jest stabilny, no i ta cena:tak: Narazie same plusy, bardzo mi się podoba...Moze tylko troche kolor jest inny niz sie spodziewalam ale może byc:-D
 
Jagoda jeżeli dobrze widze to jest Atlantic tak?? Bo jesli tak to ja właśnie też taki planuje...U mnie yło wojna miedzy VOLANT a własnie ATLANTIC:-) Ale jak narazie ATLANTIC przeważa bo mi się spacerówka bardziej pdooba:-) :)
 
reklama
Do góry