reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

też ma ochotę na taką trampoliną ale jednak nieco się boję. Mój synek 04.01.2009 skończy dwa lata i chyba bym musiała skakać razem z nim z obawy o jego kark.
 
reklama
co do trampolinki nie ma sie co obawiać moj maly ma rok i takowa mamy i sobie chwale tylko tak jak juz pisałam na początku postu polecam taka z siatka jako zabiespieczenie co by nie "wyfrunął" :-):-)
 
U nas zdecydowanie Baby Lily Laura tanczy i spiewa jednoczesnie.Tak sie swietnie bawi przy tych piosenkach ze nawet kupilam plyte do samochodu .Jak marudzi przy dlugich podorzach plyta ta jest lekarstwem na wszystko:-)
A w drugiej kolejnosci Kolysanki Mini Mini:tak:
 
Nam muzyka towarzyszy od czasów brzuszkowych, bardzo czesto sluchamy muzyki powaznej ( jedyny sposob na sen kiedy był młodszy), w samochodzie słuchamy serii disneya, byla teraz do kupienia, 10 płyt z piosenkami z bajek disneya, co do kolęd jeszcze sie nie zastanaiałam, ale chyba juz czas zaczac sie zastanawiac nad jakims fajnym wykonaniem
 
reklama
Moj synek w marcu skonczy2 latka ale jest zagorzałym fanem tomka pociągu na pare, wiec pod choinką znajdzie sie kolejka z ciuchcią z prawdziwą parą, do tego jeszcze samochodzik little tikes wóz farmerski z krówką i konikiem super zabawka gra i ma wygodną rączke mamy z tej serii lokomotywe nie grajacą ale czesto po nią siega. A nad kupnem zjezdzalni tez sie zastanawiam rozwazam opcje łózka ze zjeżzalnią bądz tez taką rozkładaną na trampolinke sadze ze jest jeszcze nie co za malutki
 
Do góry