reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

nie to nie jest indywidualne podejście, MAMA HELENKI napisał mi ironicznie i ja również jej w tym samym tonie odpisałam tak to odebrałam a ponieważ jest wolność słowa nie obrażając jej odpisałam - tylko do niej! a teraz wszystkie mamuśki zbulwersowane są - uderz w stół a nożyce się odezwa, ja jako dziecko tez dostawałam drobiazgi najczęściej jakie pieniążki nigdy nie było szalu ale ponieważ mnie stać i sprawia mi to największa przyjemność w życiu kupuje dziecku coś extra na każda możliwa okazje a drobiarki na co dzień mały dostaje, moja wypowiedz była prowokacja jak widać uderzyła do szerszego grona osób co nie znaczy ze teraz WY mnie możecie piętnować!!:crazy:
 
reklama
nie to nie jest indywidualne podejście, MAMA HELENKI napisał mi ironicznie i ja również jej w tym samym tonie odpisałam tak to odebrałam a ponieważ jest wolność słowa nie obrażając jej odpisałam - tylko do niej! a teraz wszystkie mamuśki zbulwersowane są - uderz w stół a nożyce się odezwa, ja jako dziecko tez dostawałam drobiazgi najczęściej jakie pieniążki nigdy nie było szalu ale ponieważ mnie stać i sprawia mi to największa przyjemność w życiu kupuje dziecku coś extra na każda możliwa okazje a drobiarki na co dzień mały dostaje, moja wypowiedz była prowokacja jak widać uderzyła do szerszego grona osób co nie znaczy ze teraz WY mnie możecie piętnować!!:crazy:

Mnie też stać i co z tego :sorry:

Ola może zacytuje sympatyczna wiadomość jaką dostałam od ciebie na PM ?? Co ty na to ?? :sorry:
 
Ola ja jakos nie zauwazan nagonki na Twoja osobe!
napisałąm ze prezent na zajaczka jest indywidualna sprawa kazdego!!!
mnie tez stac na takowy prezent ale wydaje sie sie zbedny w sensnsie zbyt drogi! lekki upominek!
Jezeli Twoja wypowiedz była prowokacja wiec czemu sie tak bulwersujesz?
Kazda z nizej osob wypowiedziala swoje stanowisko na ten temat! a jak na razie to Ty pietnujesz za to ze ktos nie robi swoim dzieciom prezenty zajaczkowe!:eek:

Dalsza dyskusja na ten temat jest bez sensu i do niczego nie doprowadzi!
MOZE moderator zadziala jak to była prowokacja a prowokantka nie przwidziala odmiennego zdania niz swoje:sorry:
 
trzeba do nie których pytań podchodzić z rezerwą :-):-) ja też nigdy nie dostawalam nic na zajaczka to zwyczaj bardziej praktykowany za granicą acz kolwiek jestem zła mama, bo na codzień staram się troszke rozpieszczac smyka kupując mu najcześciej książeczki b. rzadko zabawki, poprostu wszystkie wydają mi się mega ciekawe :happy:

powiedzcie mamuśki czy wy także powstrzymujecie się przed kupieniem czegoś żeby nie rozpieścić synka/córeczki?
 
Ostatnia edycja:
Mnie też stać i co z tego :sorry:

Ola może zacytuje sympatyczna wiadomość jaką dostałam od ciebie na PM ?? Co ty na to ?? :sorry:


Żenada.... napisałam ze mam głęboko w nosie ze zgłosiłaś moja wypowiedz cyt: ... "nie zasłużyły" do moderatorki i ze mi to wisi czy mi usuną konto czy nie i ze nie popieram donosicielstwa tym bardziej ze nie napisałam co naprawdę pomyślałam o twojej wypowiedzi bo to na pewno by moderator usuną, żenada - to raz,:sorry:

po drugie to ze JA napisałam ze kupuje bo mnie stać to nie znaczy ze napisałam ze Ciebie lub Was nie stać TO JEST SPRAWA INDYWIDUALNA to ze zapytałam jakie plany na zajączkowi prezent nie oznacza wcale ze kupuje mojemu dziecku tylko zabawki po raz drugi żenada...:sorry::sorry::sorry:

cala sprawa poruszanego tematu jest co najmniej śmieszna a mam wrażenie ze i tak co nie napisz znajdzie się taka uprzejma co się przyczepi, pamiętajcie jednak ze najlepsza obrona jest atak i jeżeli mam wrażenie ze ktoś na mnie naskakuje to gryzę.... a inne zdanie szanuje o ile jest wyrażone bez ironii i zgryźliwości!!:sorry::sorry::sorry: - to twoj ulubiony emotykom -MH.

a poza tym ile wy macie lat ze tak chętnie straszycie moderatorem?? bo mnie się wydaje ze nikomu JESZCZE nie ublizylam, moze sie myle??
 
Wiesz ola652 wydaje mi sie ze najbardziej zgryzliwa osoba jestes Ty!
ale jest takie przysłowie " nie ruszaj..." wiec dyskusja z Toba jest naprawde na niskim poziomie i nie ma sie co wysliac:sorry: - tak to moj najbardziej ulubiony emotykom!!
Zenada? a Ty ile masz lat? bo mi sie wydaje ze uzywa sie słowa żenujace tak bez żądnej ironnii
 
powiedzcie mamuśki czy wy także powstrzymujecie się przed kupieniem czegoś żeby nie rozpieścić synka/córeczki? [/QUOTE]

hej
wycialam czesc wypowiedzi bo nie interesue mnie konflikt zajaczkowy :)
weszlam tu liczac ze znajde jakie spomysly, tradycje z roznych krajow regionow itp
ale twoj post bardzo mi sie spodobal, bo mam dokladnie tak samo!!!! ja tez uwielbiam kupowac ksiazeczki
kupowalam juz w ciazy!!!! synus ma 14 m-cy i jeszcze nie mowi a juz ma swoja mini biblioteczke hehe ;) (szalona mama... biedne dziecko hihihihihhi)
ja niestety nie zawsze potrafie sie powstrzymac od zakupow, za bardzo rozpieszczam synka ( znaczy "za bardzo" zdaniem niektorych, ja tak nie uwazam)
zawsze przytargam mu jakas ksiazeczke, zabawke lub ciuszek, choc wiem ze tego nie wynosi
ale tlumacze sobie, ze rozpieszczam poki jest sam, jako pierwszy ma wyroznienie :)
A czesc ubranek pozniej sie przyda i nie beda zniszczon, wiec plan oszczednosciowy nadrobie pozniej :)
a ty tez masz jedno dziecko-corcie tak? no ubranka dla dziewczynki... jest tego duuuzzzo wiecej niz dla chlopcow
tez na pewno cie kusza ;)
pozdrawiam!!!!

dopiero doczytalam o smyku wiec chyba jestes jednak mama synka tak jak ja :)
 
reklama
za to twoja wypowiedz jest na bardzo wysokim poziomie co najmniej zerowym coś jeszcze chętnie podyskutuje? a twoje przysłowie pasuje idealnie do właścicielki ... żenada żenada żenada
uważam ze trochę przeceniasz siebie jako moderatora i nie masz prawa mnie obrażać bo może sama jestes *****!!! i nie spodziewałam się ze ktoś mnie będzie tak bezczelnie obrażać!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry