reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Poszukaj prezentu na stronie pogotowieprezentowe.com.pl - są tam prezenty na każdą okazję, więc jest szansa, że znajdziesz coś dla małego Jasia, coś co sprawi mu wiele radości :).
 
reklama
Witam
Ja ostatnio wypożyczyłam mojej córci matę do tańczenia fisher price. Jej nazwa trochę myli gdyz nie jest to typowa mata do tańczenia ale raczej do zabaw ruchowywch. Mała jak ją zobaczyła była zachwycona. I codziennie bawi się na niej wieć może twój synuś tez by się na niej dobrze bawił.
 
Ja na 2 urodzinki poprosiłam wszystkich, żeby nie kupowali pluszaków... tylko bajki. Maluszek dostał nie tylko bajki z obrazkami, ale i z układankami, magnesami i plasteliną- SUPER ZABAWA!
a ja kupiłam bajkę ze zdjęciem mojego dziecka- tak na pamiątkę. Miałam już jedną, ale ilustracje mi nie odpowiadały, kupiłam teraz edukacyjną z prostymi obrazkami o przyrodzie- synek zachwycony. Na allegro jest duży wybór, ja kupiłam tańszą, a okazała się lepsza:)
 
hej a co myslicie o tych rzeczach???ja się zastanawiam co córci kupić i tyle tego że nie wiem:((
DUZY ZESTAW DLA MALEJ SPRZATACZKI +AKCESORIA 3953 (1237158874) - Aukcje internetowe Allegro
CHICCO 70690 DWUJEZYCZNY STOLIK MOWIACY OGROD (1251316100) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE -- KRZESEŁKO UCZYDEŁKO DWUJĘZYCZNE (1237390701) - Aukcje internetowe Allegro
STOLIK TABLICA BIURKO Z ŁAWKĄ + MAGNESY SMOBY (1234754609) - Aukcje internetowe Allegro
doradźcie............córcia lubi sprzatać ze mną....chwyta się za detergenty mi się podoba te pierwsze ale mówia mi ze to za wczesnie
a czemu nie plastelina???jak się razem bawi z dzieckiem to nic nie ma prawa sie stać...bo zabawie odkładamy wysoko i wszyscy zadowoleni i dziecko bezpieczne:)
 
Ostatnia edycja:
my mamy taki rower mały dostał właśnie na dwa latka i śmiga jak szalony bardzo mu się podoba i do tej pory korzysta z niego niemal co dzień
a co do ostatniego posta gdybym miała córkę to bym jej kupiła zestaw sprzątający hihi super, bo z doświadczenia wiem ze te wszystkie "uczydelka" to tylko kusza rodziców mój mały ma te krzesełka i jakoś nie specjalnie lubi się nimi zajmować bardziej woli jak ja z nim gram w memory lub inne gry i tak chyba każde dziecko, zastanowiłabym się nad tym bo to wszystko kosztuje a myślę ze dziecko bardziej byłoby zadowolone z jakiej gry rodzinnej no bynajmniej mogę tak powiedzieć na zasadzie naszych doświadczeń polecam np słonika co wydmu****e motylki, gry małpki czy Kubusia Puchatka z baryłkami miodu ;)
 
Ostatnia edycja:
my mamy taki rower mały dostał właśnie na dwa latka i śmiga jak szalony bardzo mu się podoba i do tej pory korzysta z niego niemal co dzień
a co do ostatniego posta gdybym miała córkę to bym jej kupiła zestaw sprzątający hihi super, bo z doświadczenia wiem ze te wszystkie "uczydelka" to tylko kusza rodziców mój mały ma te krzesełka i jakoś nie specjalnie lubi się nimi zajmować bardziej woli jak ja z nim gram w memory lub inne gry i tak chyba każde dziecko, zastanowiłabym się nad tym bo to wszystko kosztuje a myślę ze dziecko bardziej byłoby zadowolone z jakiej gry rodzinnej no bynajmniej mogę tak powiedzieć na zasadzie naszych doświadczeń polecam np słonika co wydy****e motylki, gry małpki czy Kubusia Puchatka z baryłkami miodu ;)
też tak myślałam o tym zestawie sprzątającym......i to jej kupie....a co to jest za słonik????
 
reklama
HASBRO MB GRA ELEFUN SLON MOTYLKI PROMOCJA! (1254112379) - Aukcje internetowe Allegro
Kubuś Puchatek-Wietrzny Dzień OKAZJA Dobra Cena! (1244361024) - Aukcje internetowe Allegro
kubusia nie mam ale cos na tej zasadzie ;)
wiesz to zalezy od temperamentu dziecka u nas sie nie sprawdziły krzesełka itd bo moj maly nie usiedzi 2 min i to go srednio obchodzilo ;)
no wiesz co i teraz przez ciebie nie wiem!!!;)))))bo i to fajowe i te do sprzątania....no ale .....chyba wezmę i to i to.jedno na świeta drugie na urodzinki;)))
 
Do góry