reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

U nas strzałem w dziesiątkę okazała się pianka do lepienia z Cobi. Jest miękka i lekka, więc nie męczy rączek. Rozwija motorykę i można się nią spokojnie bawić z trzylatkiem. A wygląda tak:
images
 
reklama
Ja polecam drewniany pociąg z sieci Tesco ciuchcia plus 4 wagoniki z drewna złączana na magnes, do wagonów mozna wkładać drewaniane zwierzętka, koszt 19,99, potem można do tego jak Dziecko zacznie się nudzić dokupić tory- 1op. 9.99- 4 tory różne rodzaje, oraz peron, tunel itd.
 
Może to się wydać dziwne, ale nasza 2 letnia córka od jakiegoś czasu jest posiadaczką zabawki W Kółkowicach Tor Wyścigowy http://*********/tor-wyscigowy-w-kolkowicach-fisher-price-t5429.html Jednak nasza mała zawsze przejawiała zainteresowanie samochodzikami i gdy była mniejsza zamiast kulać do siebie piłkę, puszczałyśmy samochodziki. Do toru wyścigowego, wchodzącego w skład serii w kółkowicach (całość to kolekcja Little People), dołączone są 2 małe samochodziki, z bardzo sympatycznymi kierowcami :-) Samochodziki ustawia się na górze, podnosi ruchomą część "podłogi" co wprawia autka w ruch, dodatkowo wydobywają się wtedy dźwięki iście z toru F1. I to naszej córce podoba się najbardziej - jest zagorzałą fanką Kubicy (to po tatusiu). Po wyczerpującym wyścigu można samochody zatankować, a potem zamknąć w garażu. Całość bardzo łatwo złożyć w poręczne "pudełko" z rączką, które nawet 2 letnie dziecko może przenieść w każde miejsce.
Polecamy dla dzieci lubiących wyścigi, różne samochodziki i zabawę przy użyciu wyobraźni - co dwulatki właśnie zaczynają uskuteczniać :-)
 
Ostatnia edycja:
Już pisałąm na wątku dla 2 - latków, ale myślę, że zabawką, którą chcę polecić jeszcze lepiej będzie się bawił trzylatek.
Może to się wydać dziwne, ale nasza 2 letnia córka od jakiegoś czasu jest posiadaczką zabawki W Kółkowicach Tor Wyścigowy. Jednak nasza mała zawsze przejawiała zainteresowanie samochodzikami i gdy była mniejsza zamiast kulać do siebie piłkę, puszczałyśmy samochodziki. Do toru wyścigowego, wchodzącego w skład serii w kółkowicach (całość to kolekcja Little People), dołączone są 2 małe samochodziki, z bardzo sympatycznymi kierowcami :-) Samochodziki ustawia się na górze, podnosi ruchomą część "podłogi" co wprawia autka w ruch, dodatkowo wydobywają się wtedy dźwięki iście z toru F1. I to naszej córce podoba się najbardziej - jest zagorzałą fanką Kubicy (to po tatusiu). Po wyczerpującym wyścigu można samochody zatankować, a potem zamknąć w garażu. Całość bardzo łatwo złożyć w poręczne "pudełko" z rączką, które nawet 2 letnie dziecko może przenieść w każde miejsce.
Polecamy dla dzieci lubiących wyścigi, różne samochodziki i zabawę przy użyciu wyobraźni
 
Ostatnia edycja:
Ja mysle o wózeczku, bo dziewczynki przeciez uwielbiaja sie bawic w mamusie! ;) taki dostała bratanica męża, i myśle że nasza mała też taki dostanie na drugie urodziny pierwszyusmiech.com/product-pol-384-Wozek-dla-lalek-Dolly.html A dla dziewczynek to własnie jeszcze kuchnia moze byc, baby born, moze jakis zestaw naczyn plastikowych, albo produkty do zabawy w sklep ;)
 
reklama
Do góry