reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
Biegowy rower fajny ale myślę ze dla dziecka nie mniejszego niż 2 lata. Moja mała nie chciała takiego, woli trójkołowy z pedałami.
 
Ja mam coreczke 16 miesiecy i juz bardzo lubi ukladac z duplo (oczywiscie to dopiero poczatki- nic ambitnego). Takze nie ma reguly ze dla dziewczynki nie. Mysle ze zestawy ze zwierzatkami czy ludzikami sa bardzo faje - kupilam jej zestaw z zoo i jest zachwycona.
 
Ja też polecam!! Super jest zestaw moje pierwsze budowle. Dla już bardziej wprawionego dzieciaczka są w pudełku takie karty i można na podstawie z nich budować budowle z obrazków.

Możecie polecić jakiś dobry rowerek? (Pierwszy w życiu) ;-)
Szukam teraz dla swojego chrześniaka?

Biegowy rower fajny ale myślę ze dla dziecka nie mniejszego niż 2 lata. Moja mała nie chciała takiego, woli trójkołowy z pedałami.

:-) nie zapytałam ile chrześniak ma lat, wątek drugi i trzeci rok z zycia dziecka, wiec pomyślalam ze maluch ma conajmniej 2 latka.
Nasz pierwszy rowerek był taki:)
ROWEREK TRÓJKOŁOWY SMART TRIKE ZOO 3W1 BIEDRONKA (2308331567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jeszcze do teraz na nim troszkę jeździmy ale mój Syn sam nie pedałuje, do tego trzeba jednak troszkę siły.
 
Lego duplo sa idealne dla dzieciaczkow ! Moja mala ma juz kilka zestawow i swietnie sie nimi bawi ! Uwielbia tez autka - ma kilka takich dla dziewczynek kampera , kabrioleta a ostatnio na 2 ur dostala quada z babyborn i jest zachwycona !
Fajnym prezentem tez jest kuchnia jesli dzieciak nie ma , albo moze stoliczek z ikeai seria mamut , u nas sprawdzaja sie tez edukacyjne zabawki np takie liczydlo z literkami i cyferkami - drewniane. Rowerek rowniez dostala na 2 latka ale jest jeszcze za mala i nie potrafi pedalowac . Moze posciel z ulubionej serii bajek ( u nas na topie jest peppa pig a ze mala dostala ostatnio dorosle lozeczko to idealny preznet ) uwielbia teraz zasypiac !
Teraz sama mam dylemat co kupic malej na dzien dziecka 1 maja skonczyla 2 lata i dostala sporo zabawek - zastanawiam sie nad kasa fiskalna dla dzieci albo hulajnoga 3kolowa.
 
Ja mam coreczke 16 miesiecy i juz bardzo lubi ukladac z duplo (oczywiscie to dopiero poczatki- nic ambitnego). Takze nie ma reguly ze dla dziewczynki nie. Mysle ze zestawy ze zwierzatkami czy ludzikami sa bardzo faje - kupilam jej zestaw z zoo i jest zachwycona.

:-) nie zapytałam ile chrześniak ma lat, wątek drugi i trzeci rok z zycia dziecka, wiec pomyślalam ze maluch ma conajmniej 2 latka.
Nasz pierwszy rowerek był taki:)
ROWEREK TRÓJKOŁOWY SMART TRIKE ZOO 3W1 BIEDRONKA (2308331567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jeszcze do teraz na nim troszkę jeździmy ale mój Syn sam nie pedałuje, do tego trzeba jednak troszkę siły.

Chrześniak ma niecałe dwa!!! Kurde fajny ten rowerek, ale strasznie kosztowny!!! Myślałam że uda się coś kupić tańszego. No i mówisz, że nie sprawdzał się jeżeli chodzi o pedałowanie, więc może lepiej ten biegowy?
A co do zabawy dziewczynek klockami to ja nie znam dziewczynki której nie podobałyby się te kolorowe zestawy z lego duplo.
Pamiętam też jak sama bawiłam klockami, później budowałam z nich mebelki dla lalek ;-)
 
Lego duplo to świetny pomysł :-)
Bardzo mi się podobają zwłaszcza z tej serii ze zwierzakami ;)

Rowerek biegowy bardzo fajna sprawa, my kupiliśmy trochę pózniej bo młody miał ponad 2 lata (2,5).
 
dołączam się do pozytywnych opinii na temat klocków, czasem można znaleźć dużo większe zestawy niż duplo za mniejszą cenę.
 
Mój chrześniak ma już chyba ze 2 całkiem spore pudła lego, ale za każdym razem jak dostaje kolejny zestaw, dobry tydzień kombinuje jak wykorzystać nowe elementy. Jego specjalnością są pojazdy bojowe, wahadłowce i promy kosmiczne... ale ma już 6 lat:) Tym razem myślę jednak nad taką oto tubą ćwiczącą spostrzegawczość
 
reklama
Moja niunia też bardzo lubi klocki. Ma kilka zestawów DUPLO, a dodatkowo ja wyciągnęłam z piwnicy swoje stare zestawy z dzieciństwa. Tak więc nie popieram opinii, że klocki dla chłopca.
Ponieważ mój tata dba aby mała regularnie :) miała nowe zestawy Lego, z mężem zastanawiamy się nad poniższymi:

PIASKOWNICA STOLIK-AKCESORIA DO ZABAWY, DUŻO zabaw (2310237211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Piaskownica Plastikowa Stolik Piasek Woda ZABAWKI (2309163594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

CHAD VALLEY TRAMPOLINA RÓŻOWA OD 12m - NAJTANIEJ (2303327431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mamy mieszkanie z ogródkiem, więc byłoby jak znalazł...
 
Do góry