reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
Dla trzylatka super zabawką będą moje pierwsze budowle z lego duplo.
Są niby od 2 roku życia ale dopiero starsze dzieciaki zaczynają budować z tych kart które znajdują się w środku, zabawka więc potrafi cieszyć przez dłuższy okres czasu, bo nabiera nowego wymiaru.
 
Moj synek (półtora roku) dostał na zajączka Wygodnisia - taki piankowy fotelik z bawełniana "tapicerka" i się z nim nie rozstaje:):) A cena super!
 
Dla trzylatka super zabawką będą moje pierwsze budowle z lego duplo.
Są niby od 2 roku życia ale dopiero starsze dzieciaki zaczynają budować z tych kart które znajdują się w środku, zabawka więc potrafi cieszyć przez dłuższy okres czasu, bo nabiera nowego wymiaru.

Właśnie w duplo super jest to, że nie dość że klocki mają świetne figurki i mnóstwo rodzajów zestawów (nigdy nie zabraknie pomysłów na prezent :-D) , to dzieciaki mogą się takimi klockami bawić kilka lat, bo zawsze wpadają na nowe historyki. A rodzice wiedzą że dzieci się rozwijają :-) mego plus na duplo
 
ja się nie zgadzam ze zdaniem że klocki to tylko dla chłopaków mało tego, właśnie dziewczynkom powinno się kupować że tak powiem bardziej "chłopięce" zestawy jak właśnie moje pierwsze budowle z lego duplo. Są tam karty z których można budowac wskazane budowle, a dziewczynki powinny trenować orientacje przestrzenną!@!!
 
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)
Oczywiście, że lego duplo to bardzo fajny pomysł:) Są one droższe niż inne klocki, jednak są bardzo trwałe, a lego to już klasyka wśród zabawek dla dzieci i nigdy się nie nudzą, zwłaszcza, że można dokupować kolejne zestawy. 
 
Chyba ogromny wybór w sklepach poważnie utrudnia mi zakup prezentu urodzinowego dla 3-letniego Jasia. Rowerek ma, zabawki typu koparka, dźwig itp. popularne w piaskownicy też, więc zastanawiam się co....... Chciałabym, żeby to była mądra zabawka, rozwijająca no i nie super droga, może do 200zł. Czy narzucają się Wam jakieś pomysły, albo macie jakieś sprawdzone zabawki dla swoich pociech?

Przychodzi mi do głowy namiot do zabawy, interesujące są takie do których można nawrzucać z kuleczek. Jest to dobra zabawka zarówno do domu jak i do ogrodu, jednak trzeba dysponować wolną przestrzenią, gdyż zajmują trochę miejsca. 
 
my za 240 na allegro kupiliśmy normalny rowerek z prowadnikiem, koszyczkiem, bagażnikiem. Julka dostała go wczoraj i jest niesamowity szał. Ten biegowy (tzn inny ale biegowy) miała okazję testować u koleżanki, lipa wogole jej się nie podobało. Ale każde dziecko jest inne. Bynajmniej mi było szkoda kasy na modny rowerek biegowy, wolelismy kupić zwyczajny.
 
reklama
Do góry