reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
zastanawialam sie nad takim podobnym dla syna na urodziny (tamten mial wszystkie kolka obrotowe), jednak zrezygnowalam, zamówiłam rowerek biegowy :)

i polecam klocki ( u nas lego) i puzzle ( my akurat mamy takie plastikowe z wadera bo te kartonowe nie przetrwały tygodnia niestety )

resoraków mamy zasyp ale powoli idą w odstawkę, ze "starych" zabawek jeszcze w użyciu pajacyk ( taki na patyku do prowadzenia, jak kołeczka jadą to pajacyk uderza rękami w bębenek)
 
Ostatnia edycja:
A jak Twój synek radzi sobie z rowerkiem biegowym? Ja oglądałam raz takie ale były na 3 latka, tez o nim myślała, ile ma Twój synek?
 
mój syn dopiero skonczy 2 lata (94cm wzrostu), ale bylismy ostatanio u znajomej której córka ma rowerek biegowy radził sobie dość dobrze, ganiałam za nim chyba z 2 godziny, oczywiście nie obyło się bez upadku, ale akurat mój syn w kwestii upadków jest zawodowcem, nawet nie jęknie tylko się zbiera i dalej robi to czego nie skonczył :) myślę, że na wiosnę będę biegać za nim i jego rowerkiem po parku :) te rowerki plastikowe dla maluchów z parasolkami, melodyjkami dla mojego syna się nie nadają, 5 minut nie usiedzi, musi machać nogami, podejrzewam go o skrajne adhd :-)

poza tym jest jeszcze jedna opcja, mozesz zawsze kupic taki mały zwykły rower i odkręcić pedały a z czasem jak dziecko nauczy się trzymac równowagę to dokręcisz spowrotem ( mniejsze koszta a zawsze rozwiązanie)
 
Dzięki za pomysł z tymi pedałami :) Moja ma 17 miesięcy i nie sądze, żeby już poradziła sobie z rowerkiem biegowym, ale ten jeździk sprawdził się znakomicie, mogłam go kupić wcześniej bo jest od 12 miesiąca, ale jak już skończy dwa latka to chyba kupimy rowerek i właśnie wyjmiemy pedały:)
 
mój synek jak miał roczek to polubił ciastolinę, tylko oprócz ściskania chciał ja zjeść:) A teraz oprócz wozów, klocków i grających instrumentów mamy farbki i malowanie rączkami Farby do Malowania Palcami z SprytneZabawki.pl
problemem jest tylko to co sie dzieje ze wszystkim dookoła:) Adaś lubi takie artystyczne plastyczne rzeczy i ma to chyba po mnie:) :-)
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że duplo to świetny pomysł. Tym bardziej , że klocki te mają w swojej ofercie bardzo dużo zestawów tematycznych własnie specjalnie dla dziewczynek. Wystarczy dobrać takie zestaw pod zainteresowania dziewczynki i będzie na pewno zadowolona z prezentu.
 
reklama
na pewno w supermarketach(tych dużych) albo w hurtowni zabawek;-)a ostatnie koło ratunku to allegro:tak:
W supermarketach pojawiają się raczej "sezonowo" :) ale odwiedziałam troche przeze mnie zapomniany ToysRUs niedawno i tam jest sporo takich zabawek, szczególnie że trafiłam na pierwszy dzień dużej promocji, jest jakaś wyprzedaż i możan kupić różne zabawki po 5 zł (głownie DVD filmy) po 19,90, 39,90 itd. Poza tym od dziś zaczyna się weekend dla dziewczynek;)https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/155985_528584223852444_404343858_n.png ALe dzięki za odpowiedź:)
 
Do góry