reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Zgadzam się z Dinozaurek_pl. F tak się spodobały Duplo, że tylko nimi się bawi (,a pokój tonie w zabawkach :sorry2:). Tylko są trochę za drogie. Ostatnio zaczęłam kupować używane na Allegro. Ale nie zawsze mogłam znaleźć tam to czego szukałam, no i koszty wysyłki jak kupowałam od kilku sprzedawców.... Tak się wkurzyłam, że postanowiłam sama zacząć sprzedawać używane klocki. I udało się, od dwóch tygodni jestem dumną posiadaczką sklepu internetowego (gdzie można kupić wszystko) z używanym Duplo klocus.com . Mam nadzieję że mi się uda :-). Zapraszam na zakupy :tak: i do polubienia mojej strony na fb http://www.facebook.com/Klocuscom . Dla każdej użytkowniczki forum rabat ;-). Czekam na Wasze opinie :-)
 
reklama
Ja polecam Lego Duplo. F tak się spodobały, że tylko nimi się bawi (,a pokój tonie w zabawkach
sorry2.gif
). Tylko są trochę za drogie. Ostatnio zaczęłam kupować używane na Allegro. Ale nie zawsze mogłam znaleźć tam to czego szukałam, no i koszty wysyłki jak kupowałam od kilku sprzedawców.... Tak się wkurzyłam, że postanowiłam sama zacząć sprzedawać używane klocki. I udało się, od dwóch tygodni jestem dumną posiadaczką sklepu internetowego (gdzie można kupić wszystko) z używanym Duplo klocus.com . Mam nadzieję że mi się uda
biggrin.gif
. Zapraszam na zakupy
yes2.gif
i do polubienia mojej strony na fb http://www.facebook.com/Klocuscom . Dla każdej użytkowniczki forum rabat
wink2.gif
. Czekam na Wasze opinie
biggrin.gif
 
Wg mnie LEGO Duplo to faktycznie świetna zabawka dla każdego malucha w dodatku kreatywna, mój synek ma tylko dwa zestawy (nie stać mnie niestety na LEGO) i potrafi się nimi bawić cały dzień, budowanie też idzie mu coraz lepiej ... polecam też takie gumowe koniki nadmuchiwane do skakania, lub piłki (te duże, np. takie do ćwiczeń) można też na nich siedzieć co jest bardzo zdrowe, a także świetnie się bawić na tysiące sposobów gimnastykując całe ciało ;-)
 
Wszystkie dziewczynki ostatnio szaleja na punkcie księżniczki lodu z filmu Kraina Lodu :) Wystarczy kupić jakąś suknie księżniczki i prezent gotowy!
 
reklama
Do góry