reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

pomóżcie proszę, muszę kupić prezent dla dwu i pół letniego chłopca, cena w ramach rozsądku i możliwości bezrobotnej studentki,nie mam zielonego pojęcia co może być odpowiednie dla dziecka w tym wieku, owszem, miałam plan już, żeby mu kupić zestaw ludzików z power rangers bo to ogląda ale stwierdziłam, że może kupię coś bardziej edukacyjnego, tylko właśnie nie wiem co to może być:)
z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
moje dziecko ma prawie 2,5 roku i od dawna juz bawi sie takim samochodem AUTO SUPER CARS DO ROZKRĘCANIA WKRĘTARKA somap (677386088) - Aukcje internetowe Allegro
uwielbia go i ciagle sie nim bawi, mysle, ze to super prezent i w przystepnej cenie:tak::-)
bardzo fajna propozycja z chęcią kupie to mojemu małemu bo tez np bardzo lubi się bawic autami fischer price:FISHER PRICE LITTLE PEOPLE - AUTOBUS SZKOLNY, K-OW (679334015) - Aukcje internetowe Allegro

a ja osobiście nie chciałabym żeby ktoś kupił mojemu dziecku power rendzers bo uważam to za beznadziejna bajke, która poza głupimi bijatykami nic nie wnosi....
może jeszcze hulajnogę
HULAJNOGA 3-KOŁOWA - GRA i ŚWIECI - KURIER (678017845) - Aukcje internetowe Allegro mój maly ma taka ale jeszcze nie umie jezdzic bo jest leniwcem no ale moze 2,5 latek bedzie juz smigac, albo to zawsze jest na topie AT 8 kolorów!!! PLASTYNKA-lepsza niż ciastolina! (681188367) - Aukcje internetowe Allegro
PLASTOCIASTO SALON FRYZJERSKI CIASTOLINA NYGUS (664989652) - Aukcje internetowe Allegro

albo można zawsze się z kimś zrzucić i kupić np
MOTOR , MOTORKI POLICYJNE NA AKUMULATOR ! HIT 2009 (678477114) - Aukcje internetowe Allegro
 
Strasznie fajny ten sekretnik dla smyka i wcale nie trudny do wykonania. Niedługo się przeprowadzamy i być może wykorzystam pomysł do dekoracji pokoju dziecięcego :)
 
Dzieci w tym wieku mają wyjątkowo radosną twórczość zwłaszcza kiedy farbki zamiast na karce lądują na dywanie albo i na meblach;) Takie "kolorowe" widoki na pewno nie są Ci obce.
Moja córeczka zawsze chce naślodować swoją mamusie i też chce być małą panią architekt kupiłam jej taki stojaczek Tablica do rysowania rozkładana SMOBY 28851 :: Baseny ogrodowe i musze przyznać, że ciągle wierze, że te dzieciece bazgrołki beda kiedys warte fortune ;);)
 
reklama
witam wszystkie mamy, jak w temacie planujecie kupić coś pociechom na zajączka, jak oczywiście tak tylko już pomysłów brak, jak by któraś mama maila jakiś fajny pomysł chętnie się z nim zapoznam, pozdrawiam ola.
 
Do góry