reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
z masy zabawek mój malec polubił puzzle każdą wolna chwilę poświęca na ich układanie. Więc z okazji babci i dziadka dostał 3 kolejne i ma co robić...
 
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)
 
klocki lego duplo to super pomysl:tak: moj 2 letni synek fajnie sie nimi bawi

Ja też polecam!! Super jest zestaw moje pierwsze budowle. Dla już bardziej wprawionego dzieciaczka są w pudełku takie karty i można na podstawie z nich budować budowle z obrazków.

Możecie polecić jakiś dobry rowerek? (Pierwszy w życiu) ;-)
Szukam teraz dla swojego chrześniaka?
 
reklama
Jak dla dziewczynki to nie polecam klocków moja Gajka ma i w ogóle jej nie ciagnie!Bardziej dla chłopca!
 
Do góry