reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

reklama
Forever haha, no tak;) ostatnio koleżanka mi powiedziała, że MIesio jest ubrany jak z innej epoki, b. lubię ciuszki w stylu vintage czy retro i stylizowane na małego faceta. A te czerwone spodnie kupiłam dla prababci, bo ciągle odwiedza ją w stylu jeansy+ koszula w czarno-białą kratę -czy coś w ten deseń a jej się chyba marzy coś bardziej dziecięcego, słodziasznego:-p
 
Aestima - wyznawanie jednego a w szczególności takiego stylu ubierania wymaga sporo zachodu :tak: Ja też widzę pewien styl wprowadzony - po części nieświadomie przeze mnie - nie tylko bez różu, falbanek i cekinów ( w zestawie w szczególności :-p ), np. staram się kupować rzeczy jednolite kolorystycznie.
 
Forever, ja też. Ostatnio teżdużo pasków, bo b. lubię marynarski styl. Ale bodziaki szare, białe, czarne, w paski marynarskie i kilka kolorowych, odjechanych dla przełamania. Co do szafy Miesia, nie tylko ten styl mamy, oj nie, dużo też innych rzeczy, bo przecież też dostaje ciuszki od babć ( chociaż moja mama ma ten styl co ja). Ale na lato, wiosnę- zawsze mi się zachciewa koloru, właśnie kupowałam bodziaki i wybrałam jednak kolorowe kosztem biało szarych
o takie 3x Body F&F bez rękawów 92, 18-24 m 3 szt (2897646488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A w ogóle, to jesteśmy w zabawkach:szok::-D
 
martadelka też właśnie mamy tą mysz z biedry :) Maja cały dzień ją mieli, ogląda wyszukuje wyjmuje chowa albo dumnie nosi w pudełku :) zajadę jutro jeszcze może będzie to lotto bo mnie zaciekawiłyście z aestimą :) a misiowe puzelki tej samej grubości co myszki? bo jeśli tak to powinny dać radę
 
reklama
Madzioolka misiowe puzelki cieńsze od myszy, ja zostawiłam Emi w pudełku tylko 2 z 6 misiów do układania, a Misie i rysie grubość jak mysz:tak: no Emi spakowała dziś Mysz do dziadków, sama włożyła do worka, który zawsze do nich bierzemy:tak: genialny zakup!
 
Do góry